Odwołano słynny festiwal muzyczny. Możemy zapomnieć o koncertowym lecie?

21.01.2021 16:17
Glastonbury Festival Fot. shutterstock.com

Glastonbury Festival odwołany! Przeczytajcie oświadczenie organizatorów imprezy.

Każdy fan muzyki na pewno mocno się stęsknił za koncertami. Pandemia nie odpuszcza i do końca nie wiadomo, kiedy możemy liczyć na powrót koncertów oraz festiwali. Pojawienie się szczepionki daje nam nadzieję, że w końcu życie wróci do normy, ale już wiadomo, że ten proces zajmie więcej czasu, niż przewidywano. Niektórzy śmiało planują i zapowiadają koncerty na lato oraz jesień, ale już teraz wiadomo, że jeden z najbardziej znanych festiwali nie odbędzie się również w tym roku.

Polecamy

Odwołano słynny festiwal muzyczny. Możemy zapomnieć o koncertowym lecie?

Organizatorzy brytyjskiego festiwalu wydali specjalne oświadczenie w sprawie tegorocznej edycji Glastonbury, która miała się odbyć pod koniec czerwca. Niestety z powodu pandemii koronawirusa byli zmuszeni drugi raz z rzędu odwołać imprezę:

Z wielkim żalem musimy ogłosić, że tegoroczny festiwal Glastonbury się nie odbędzie. To kolejny dla nas jałowy rok. Mimo naszych wysiłków, aby poruszyć niebo i ziemię, stało się jasne, że nie damy rady zorganizować tegorocznej edycji festiwalu. Jest nam bardzo przykro, że Was zawiedliśmy.

Zakupione bilety będą ważne na kolejną edycję imprezy. Organizatorzy dziękują za duże wsparcie fanów festiwalu i postarają się w 2022 przygotować coś naprawdę wyjątkowego.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.