Ogłoszono trasę Męskiego Grania 2018

Aleksandra Degórska
30.04.2018 16:54
Męskie Granie|undefined Fot. Reporter/East News

Organizatorzy poinformowali fanów, w których miastach zobaczymy koncerty w ramach trasy Męskiego Grania. 

Co roku Męskie Granie spotyka się z dużym zainteresowaniem. Na imprezie na jednej scenie pojawia się grupa znanych muzyków, która powoływana jest specjalnie na to wydarzenie. W 2017 roku jej frontmanami byli Brodka, Organek i Piotr Rogucki.

Tymczasem zbliża się kolejna edycja imprezy i organizatorzy poinformowali, w których miastach odbędzie się Męskie Granie 2018. Pierwszy koncert będzie mieć miejsce 14 lipca 2018 w Poznaniu.

Kolejno impreza zawita do Katowic, Wrocławia, Krakowa, Gdyni. W Warszawie koncert odbędzie się 18 sierpnia 2018, zaś Męskie Granie zakończy się 25 sierpnia 2018 w Żywcu. 

Trasa Męskiego Grania 2018 

meskiegranie

Każda trasa to nowe gwiazdy imprezy. Jak na razie organizatorzy nie zdradzili, kogo zobaczymy na Męskim Graniu. Frontmani imprezy co roku nagrywają wspólnie utwór promujący trasę i w 2017 roku w tym celu Piotr Rogucki, Tomasz Organek i Monika Brodka zaprezentowali utwór zatytułowany „Nieboskłon”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.