Co z Open'er Festival 2021? Jest ostateczna decyzja organizatorów

06.05.2021 13:45
Festiwal muzyczny Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Co z Open'er Festival 2021? Organizatorzy w specjalnym oświadczeniu ogłosili, czy będziemy bawić się w tym roku na koncertach w Gdyni.

Zbliża się lato i fani festiwalów zastanawiają się, które imprezy dojdą w tym roku do skutku. Organizatorzy Open'er Festival poinformowali festiwalowiczów, że niestety impreza znowu zostanie przełożona. Jaki jest nowy termin imprezy?

Polecamy

Open'er Festival 2021 nie odbędzie się. Poznajcie nową datę imprezy

W oświadczeniu możemy przeczytać, że jest to kolejny, trudny moment dla organizatorów, którzy przez kilka miesięcy starali się, by tegoroczna edycja Open’er Festival się odbyła:

Proces wychodzenia z pandemii postępuje, szczepienia trwają, ale niestety z oczywistych powodów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, braku planu na najbliższe miesiące i obowiązujcych restrykcji – początek lipca w Polsce to nie jest jeszcze czas, kiedy będziemy w stanie zorganizować Open’er Festival, w skali i formie na które czekacie.

Z tego tego powodu festiwal zostanie przeniesiona na 2022 rok:

Open’er Festival odbędzie się w dniach 29 czerwca – 2 lipca. Spotkamy się wtedy ponownie w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo i z pełną mocą kilkudziesięciu tysięcy osób przeżywać będziemy cztery dni wolności, za którą tak bardzo tęsknicie. Wspólne festiwalowe doświadczenia będą warte tego oczekiwania. Widzimy, jak ogromny głód muzyki i spotkań towarzyszy wszystkim dokoła i nie mamy wątpliwości, że przyszły rok festiwalowy będzie rekordowy pod wieloma względami.

Open'er Festival 2021 odwołany - co z zakupionymi biletami?

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w 2022 roku. Wystartowała również sprzedaż nowych. Organizatorzy również potwierdzili, że dużą część obecnego line-upu zobaczymy na festiwalu również w przyszłym roku - już teraz swój udział potwierdzili Twenty One Pilots, Michael Kiwanuka, Destroyer, Badbadnotgood oraz Seasick Steve. O szczegółach line-upu organizatorzy będą informować w najbliższym czasie. Dodatkowo zapowiedziano również nowe wydarzenie:

A na koniec, ponieważ mimo wszystko nie wyobrażamy sobie lata bez Was, mamy dobrą wiadomość. W tym roku również spotkamy się w Gdyni. Co więcej, spędzimy tam razem kilka tygodni na wyjątkowym, nowym wydarzeniu, o szczegółach którego poinformujemy Was już niedługo. Open’er Park!

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.