Open'er Festival 2022 rozdaje vouchery po ewakuacji: "Za niedogodności jeszcze raz przepraszamy"

15.07.2022 16:02
Open'er Festival 2022 Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Jakie vouchery i komu przysługują? Przeczytajcie oświadczenie organizatorów Open'er Festival.

1 lipca 2022 podczas Open'er Festival 2022 doszło do ewakuacji z terenu imprezy z powodu załamania pogody. Po paru godzinach koncerty zostały wznowione, ale część gwiazd niestety nie wystąpiło przed polską publicznością. Organizatorzy już wcześniej ogłosili, że festiwalowicze otrzymają vouchery i teraz zdradzono, na jakiej zasadzie będzie można je wykorzystać.

Polecamy

Open'er Festival 2022 rozdaje vouchery po ewakuacji: "Za niedogodności jeszcze raz przepraszamy"

Organizatorzy Open'er Festival wyjaśnili, w jaki sposób uczestnicy imprezy mogą otrzymać specjalne vouchery do wykorzystania na następne edycje festiwalu:

W tej trudnej sytuacji przygotowaliśmy dla wszystkich posiadaczy karnetów i festiwalowych biletów jednodniowych na 1 lipca możliwość uzyskania kwotowych voucherów, które będzie można wykorzystać w ciągu najbliższych lat na 3 kolejne edycje Open’era (2023 lub 2024 lub 2025).

Wyjaśniono, że kwoty voucherów uzależnione są od rodzaju festiwalowych biletów i karnetów oraz ceny ich zakupu.

Wszystkie osoby posiadające karnety i bilety jednodniowe na 1 lipca na edycję 2022 (z wyłączeniem osób, które wymieniły swój festiwalowy bilet jednodniowy z 1 lipca na 2 lipca), zainteresowane uzyskaniem vouchera, prosimy o wysłanie najpóźniej do dnia 15.10.2022 e-maila na adres voucher.opener2022@alterart.pl.

Przeczytajcie całe oświadczenie organizatorów Open'er Festival 2022:

Open'er Festival odbył się w dniach 29 czerwca - 2 lipca. Na imprezie zagrali m.in. The Killers, Dawid Podsiadło czy Maneskin. Zaplanowany na 1 lipca koncert Biffy Clyro się nie odbył.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.