Open'er Festival ogłosił tegoroczny line-up. W nowej formule nie zabraknie gwiazd

26.06.2020 14:00
Koncert|undefined Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

1 lipca zgodnie z planem wystartuje Open'er Festival. Ze względu na pandemię impreza będzie miała inną formę, jednak nie zabraknie na niej gwiazd.

Ze względu na pandemię koronawirusa wszystkie letnie festiwale zaplanowane na 2020 rok zostały odwołane lub przeniesione. Jednak organizatorzy imprez nie chcą zostawiać fanów muzyki z niczym. Największe imprezy w Polsce odbędą się mimo zarazy w nowych formułach. Wydarzenia online przygotował między innymi Pol'and'Rock Festival, Męskie Granie oraz Open'er.

Open'er Festival 2020. Jak będzie wyglądało wydarzenie?

Już w środę 1 lipca, rozpoczynałaby się tegoroczna edycja festiwalu Open'er, zamiast tego wystartuje specjalny projekt - Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE. Na stronie opener.pl codziennie pojawią się retransmisje legendarnych festiwalowych koncertów, które odbywały się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady.

Przeczytaj także

Zobaczymy między innymi występy open’erowych headlinerów: Radiohead, Foo Fighters, Queens Of The Stone Age czy pierwszy koncert Kasabian z 2010 roku. Nie zabraknie również szczególnych momentów z polskimi mistrzami, których już z nami nie ma: Penderecki//Greenwood oraz Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch. Przeżyjemy ponownie występy Royal Blood, Jungle, Die Antwoord, The 1975, jednorazową reaktywację Cool Kids Of Death czy deszczowy i niezwykle kolorowy koncert Brodki po wydaniu przełomowego albumu “Granda”.

Open'er 2020 line-up Fot. materiały prasowe

Na tym jednak nie koniec. Wspominając poprzednie edycje, będzie można pomyśleć o przyszłorocznej. Jeszcze przed rozpoczęciem Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE fani poznają kolejnych artystów, którzy wystąpią na terenie Lotniska-Kosakowo w 2021 roku. Natomiast inauguracja wydarzenia zbiega się ze startem sprzedaży biletów na Open'era 2021. Pula Regular Tickets będzie dostępna od 1 lipca na altersklep.pl.

Wyjątkowa edycja festiwalu została objęta patronatem Antyradia.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.