Orange Warsaw Festival 2021: Znamy pierwszego headlinera imprezy

07.05.2020 14:34
Orange Warsaw Festival 2021|undefined Fot. East News; zdjęcie poglądowe

Sprawdźcie, kto zagra w 2021 na warszawskim festiwalu. 

Orange Warsaw Festival odbędzie się dopiero w 2021 roku - z powodu pandemii koronawirusa niestety tegoroczna edycja imprezy została odwołana. Znamy już nowe daty festiwalu i wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2021. Organizatorzy potwierdzili też, kto będzie headlinerem kolejnej edycji warszawskiej imprezy.

Orange Warsaw Festival 2021: Znamy headlinera imprezy

Jedna z najbarwniejszych i najbardziej nieoczywistych postaci współczesnego hip-hopu wystąpi pierwszego dnia festiwalu. Tyler, The Creator zagra na Main Stage 4 czerwca 2021. Artysta miał również pojawić się na warszawskiej imprezie w 2020 i festiwalowicze na pewno ucieszą się, że będą mogli go zobaczyć za rok. 

Zobacz także: Orange Warsaw Festival 2020 odwołany z powodu koronawirusa. Co z biletami na imprezę? 

 

Natomiast 5 czerwca 2020 na Orange Warsaw Festival 2020 wystąpi projekt hip-hopowy Brockhampton. 

Tyler Gregory Okonma był przez lata nieformalnym liderem i współzałożycielem kolektywu hip-hopowego Odd Future, w pewnym momencie najważniejszego środowiska kalifornijskiego rapu. Jego solowym debiutem był mixtape „Bastard” (2009). Skomponował i wyprodukował praktycznie wszystkie utwory na swoich pięciu studyjnych albumach. Do tego kręcił teledyski, które same w sobie stawały się małymi dziełami sztuki.

Jego pierwsze cztery płyty - „Goblin”, „Wolf”, „Cherry Bomb” i „Flower Boy” – znalazły się w pierwszej piątce amerykańskiego Billboardu. Natomiast ubiegłoroczny album „Igor” był pierwszym w karierze Tylera, który zadebiutował na pierwszym miejscu w USA. Wydawnictwo zdobyło nagrodę Grammy w kategorii Best Rap Album, a sam Tyler triumfował podczas tegorocznych BRIT Awards w kategorii International Male Solo Artist.

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival odwołany! Koncerty obejrzymy online

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.