Ozzy Osbourne na Impact Festival w Krakowie. Ruszyła sprzedaż biletów

Maciej Koprowicz
09.11.2017 13:17
Ozzy Osbourne na Impact Festival w Krakowie. Ruszyła sprzedaż biletów Fot. materiały prasowe

Książę Ciemności wystąpi 26 czerwca 2018 w Tauron Arena Kraków. Już można zakupić bilety na to wyjątkowe rockowe wydarzenie.

Ozzy’ego Osbourne’a nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi rocka. Wieloletni frontman legendarnego Black Sabbath, od 1980 z wielkim powodzeniem prowadzi karierę solową. Takie przeboje, jak „Bark At The Moon”, „Dreamer” czy „Crazy Train” to utwory tak samo klasyczne, jak sabbathowe „Paranoid” czy „Iron Man”.

Niezniszczalny wokalista osiągnął już w muzyce wszystko, więc może w końcu wybrać się na zasłużoną emeryturę. Zanim do tego dojdzie, pożegna się ze swoimi wiernymi fanami trasą koncertową pod adekwatnym tytułem Farewell World Tour. Trasa, która potrwa do 2020 roku będzie ostatnim światowym tournee legendy metalu. Choć po niej nadal planuje okazjonalnie występować, to może być ostatnia okazja do zobaczenia Księcia Ciemności w akcji na scenie.

Ozzy Osbourne da pożegnalny koncert także dla polskiej publiczności – wystąpi jako headliner Impact Festival 2018. Zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków 26 czerwca 2018, a towarzyszyć mu będą Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).

Bilety na Impact Festival 2018 można już nabywać na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Ceny biletów:

  • Trybuny – 235 zł
  • Trybuny – 285 zł
  • Trybuny – 305 zł
  • Trybuny – 385 zł
  • Strefa GA – 335 zł
  • Strefa GA z Early Entrance – 505 zł

Dostępne są również pakiety Hospitality oraz ekskluzywne bilety Collector Tickets i Platinum.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.