Phil Campbell's All Starr Band na Wacken Open Air 2016 [GALERIA]

Jakub Gańko
04.08.2016 14:55
Phil Campbell's All Starr Band na Wacken Open Air 2016 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Ex-gitarzysta Motorhead wystąpił 3 sierpnia 2016 roku na niemieckim festiwalu. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego koncertu.

Phil Campbell, gitarzysta, który większość życia spędził u boku Lemmy'ego, wystąpił na Wacken Open Air 2016. Z racji tego, że przez 30 lat nagrał z Motorhead aż 16 albumów studyjnych i pojawił się na 4 koncertówkach, na koncercie jego solowego projektu nie mogło oczywiście zabraknąć kawałków tej formacji.

Tłum zgromadzony na Wacken usłyszał m.in. nieśmiertelne „Ace of Spades”, a także „Deaf Forever” i „Orgasmatron”. Pozostały repertuar Phil Campbell's All Starr Band stanowiły covery klasycznych kompozycji Davida Bowiego, The Rolling Stones czy Led Zeppelin.

Zobaczcie nasze zdjęcia z tego występu:

Gitarzysta udostępnił też krótkie nagranie na swoim Facebooku:

Przed koncertem Phil Campbell wziął również udział w konferencji prasowej, na której opowiedział o działalności swojego projektu. Z tego wydarzenia również mamy dla Was kilka fotografii.

Na początku 2016 roku ex-gitarzysta Motorhead przystąpił do nagrywania debiutanckiej płyty solowej, na której możemy oczekiwać występów licznych gości. Wiemy, że pośród nich znajdzie się m.in. perkusista Slipknota, Chris Fehn, a także inni przyjaciele gitarzysty.

Polscy fani będą mieli okazję zobaczyć Phil Campbell's All Starr Band na żywo już 24 października 2016 w warszawskim klubie Progresja Music Zone.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.