Poznaliśmy pierwsze gwiazdy Jarocin Festiwal 2017

Aleksandra Degórska
16.02.2017 16:02
|north Fot. materiały prasowe

Kolejna edycja imprezy zbliża się wielkimi krokami. Kto tym razem zaprezentuje się na tym wydarzeniu?

Jarocin Festiwal co roku zbiera wiele fanów dobrego grania. Impreza jest jedną z najstarszych i najbardziej zasłużonych festiwali rockowych w Polsce. W 2017 roku również nie zabraknie ciekawych twórców z naszego podwórka.

Impreza odbędzie się w dniach 14-16 lipca 2017 i na kilku scenach wystąpią tacy twórcy, jak Decapitated, Voo Voo, Krzysztof Zalewski, Happysad, Fisz Emade, Kaliber 44, Natalia Przybysz oraz Mitch & Mitch. Wojciech Waglewski, Fisz i Emade oraz Krzysztof Zalewski zostali ambasadorami festiwalu i obejmą kuratele nad częścią wydarzeń.

Zobaczcie, jak prezentuje się plakat na to wydarzenie:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

W tym roku za organizację festiwalu odpowiedzialne jest miasto i impreza przeniesie się do centrum. Na festiwalu zostanie pokazany projekt MOTYW:NIEMEN, który w ostatni dzień imprezy zaprezentuje twórczość Czesława Niemena. Dyrektor artystyczny festiwalu, Michał Wiraszko, podczas konferencji dotyczącej festiwalu zdradził, że artyści będą mieć do dyspozycji dwie sceny na polanie przed pałacem Radolińskich oraz na rynku w mieście.

Na tym jednak nie koniec, bowiem pojawią się również dwie sceny eksperymentalne, które będą usytuowane w ruinach kościoła św. Ducha oraz na stawie w parku. Organizatorzy ogłosili również retransmisje występów w TVP.

Sprzedaż karnetów ruszy 1 marca 2017 i będą one kosztować 150 złotych, zaś dla stałych bywalców cena karnetu będzie wynosić 70 złotych. Bilet jednodniowy to wydatek 80 złotych.

Wybieracie się na Jarocin Festiwal 2017?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.