Scorpions wystąpi w Polsce w 2018

Aleksandra Degórska
04.12.2017 15:25
Scorpions wystąpi w Polsce w 2018 Fot. Agnieszka „vSpectrum” Jędrzejewska

Informacja o koncercie w naszym kraju pojawiła się na oficjalnej stronie zespołu. Sprawdźcie, gdzie ponownie zobaczycie kapelę w akcji.

Całkiem niedawno, bo 1 grudnia 2017 roku zespół Scorpions wystąpił w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Hala była wypełniona po brzegi fanami i jak się okazuje, muzycy już niedługo ponownie wpadną do naszego kraju w celu zagrania kolejnego koncertu.

Na oficjalnej stronie zespołu pojawiła się informacja, że Scorpions zagra 29 lipca 2018 roku w Łodzi na Atlas Arenie w ramach Crazy World Tour. Sprzedaż biletów rusza 6 grudnia 2017, natomiast członkowie fanclubu mogą zakupić wejściówki dzień wcześniej. Bilety w cenie 225 zł można kupować na stronie ebilet.pl.

Niestety Scorpions ma też złe nowiny dla fanów, bowiem najbliższe koncerty w Ostrawie, Ljubljanie oraz Belgradzie zostały odwołane z powodu choroby Klausa Meine.

Natomiast 24 listopada 2017 roku zespół wydał składankę. 40 lat temu ukazał się utwór „Born To Touch Your Feelings”. Teraz tytuł tej piosenki to także nazwa kompilacji, która przypomina historię Scorpions. Płyta zebrała najbardziej legendarne rockowe ballady – między innymi „Born To Touch Your Feelings”, „Send Me An Angel”, „Holiday” oraz oczywiście „Wind Of Change”.

Śledźcie uważnie serwis Antyradio.pl, bo już niebawem będziecie mogli wygrać w konkursie tę właśnie płytę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.