Scorpions zagra dwa koncerty w Polsce w 2019

Aleksandra Degórska
19.12.2018 10:04
Scorpions w Polsce|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Niemiecki zespół ponownie wystąpi w naszym kraju. Sprawdźcie, kiedy ruszy sprzedaż biletów na koncerty Scorpions w Polsce.

Grupa Scorpions z początkiem czerwca 2019 wyruszy w trasę koncertową, która obejmie wiele europejskich festiwali. Jednak dla Polski zespół postanowił zrobić wyjątek i zagrać dwa regularne koncerty.

Scorpions zagra dwa koncerty w Polsce w 2019

Niemiecki zespół wystąpi 21 lipca 2019 w Arena Gliwice, natomiast drugi koncert Scorpions odbędzie się w hali Ergo Arena Gdańsk / Sopot 23 lipca 2019.

Scorpions jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie, ma nie tylko niezliczoną ilość przebojów, ale i bardzo wiernych fanów. Formacja bardzo często gra koncerty w Polsce i wiele występów było wyprzedanych. „Big City Nights”, „You and I”, „Still Loving You”, „Rock You Like a Hurricane” oraz „When the Smoke Is Going Down” - te wszystkie hity będą mogli posłuchać fani Scorpions na nadchodzących koncertach w Gliwicach oraz Gdańsku.

Scorpions w Polsce w 2019 - bilety

Bilety na koncerty Scorpions trafią do sprzedaży ogólnej 21 grudnia 2018 o godzinie 10:00. Będziecie mogli je kupić poprzez stronę prestigemjm.com i ebilet.pl. Dla fanów niemieckiej grupy zostanie uruchomiona również przedsprzedaż wejściówek, która rozpocznie się 20 grudnia 2019 o godz. 10:00, także poprzez stronę prestigemjm.com.

>>TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT SCORPIONS<<

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.