Sepultura zagrała na festiwalu Wacken 2018 [GALERIA]

Kamil Kacperski
02.08.2018 13:38
Sepultura|undefined Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Zobaczcie, jak na scenie niemieckiego festiwalu zaprezentowała się brazylijska kapela odpowiedzialna za „Roots, Bloody Roots”.

Chociaż oficjalnie festiwal Wacken 2018 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, to już dzień wcześniej koncerty zagrali m.in. Fish i Sepultura. Zgodnie z oczekiwaniami, brazylijscy giganci metalu zostali gorąco przyjęci przez międzynarodową publiczność zgromadzoną w małym niemieckim miasteczku.

Zespół mimo upływu lat zagrał naprawdę potężny koncert, podczas którego wybrzmiały najważniejsze kawałki w karierze Sepultury, takie jak „Territory”, czy „Roots”. Panowie oprócz klasyków postanowili zaprezentować również zgromadzonej publiczności nowsze utwory pochodzące z wydanego w 2017 roku albumu „Machine Messiah”, które na razie zamyka dyskografię brazylijskiego zespołu.

Sepultura na Wacken 2018 - zdjęcia

Zespół zagrał łącznie 13 utworów. Show trwało mniej więcej godzinę, a widownia zgromadzona na koncercie Sepultury reagowała bardzo żywiołowo. To z resztą możecie zobaczyć w naszej galerii z koncertu Brazylijczyków na Wacken 2018:

Tak prezentuje się za to setlista, którą Sepultura zaprezentowała podczas tegorocznej edycji Wacken Open Air:

 1. I Am the Enemy
 2. Phantom Self
 3. Kairos
 4. Territory
 5. Sworn Oath
 6. Against
 7. Choke
 8. Machine Messiah
 9. Desperate Cry
 10. Refuse/Resist
 11. Arise
 12. Ratamahatta
 13. Roots Bloody Roots

Wacken Open Air 2018 - kto zagra?

Na cały line-up składa się kilkadziesiąt zespołów grających metal i rock, a pełną listę kapel, które zagrają na Wacken Open Air 2018 znajdziecie na naszej stronie. W tym roku wystąpią między innymi: Arch Enemy, Behemoth, Dimmu Borgir, Helloween, Epica, Firewind, In Extremo, Nightwish, Sepultura, Gojira, Judas Priest, Ghost, Children of Bodom, Steel Panther, czy Watain.

Na naszej stronie znajdziecie również godzinową rozpiskę transmisji z koncertów, które odbędą się na Wacken Open Air 2018.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.