Skunk Anansie i Editors wystąpią na Orange Warsaw Festival 2016

Aleksandra Degórska
09.03.2016 14:00
|north Fot. materiały prasowe

Znamy pierwsze gwiazdy dwudniowej warszawskiej imprezy. Jakie są ceny karnetów na to wydarzenie?

9. edycja Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2016 roku na Torze Służewieckim. Fanów rockowego grania ucieszy informacja, że wśród gwiazd imprezy znalazły się Skunk Anansie oraz Editors. W ramach tego wydarzenia zaprezentują się również Die Antwoord, Lana Del Rey, Skrillex, Tom Odell, MØ, Daughter, XXANAXX oraz Julia Marcell.

Podczas festiwalu artyści będą mieć do dyspozycji kilka scen. Orange Stage i Warsaw Stage - to dwa najważniejsze elementy festiwalowej architektury, ale warto będzie zwrócić uwagę także na trybunę główną. Przez kilkanaście godzin każdego dnia na obu scenach zaprezentuje się około 10 wykonawców. Oprócz koncertów nie zabraknie również kameralnych występów czy spotkań z artystami, którzy budują swoją muzyczną pozycję.

Zobaczcie, jak prezentuje się plakat promujący to wydarzenie:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Skunk Anansie właśnie promuje swój najnowszy krążek „Anarchytechture”, który ukazał się 15 stycznia 2016 roku i jest to następca płyty „Black Traffic” z 2012 roku. Pierwszym singlem z nowego wydawnictwa był utwór „Love Someone Else”.

Posłuchajcie, jak numer prezentuje się na żywo:

Na warszawskim koncercie na pewno nie zabraknie nowych kompozycji, jak również i starszych przebojów Skunk Anansie.

Natomiast Editors wydał w październiku 2015 roku album „In Dream”, który zebrał bardzo pozytywne recenzje i zawojował listy przebojów zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych. Zespół skupi się na ogrywaniu nowego materiału, więc na pewno usłyszymy takie kawałki jak „No Harm” czy „Marching Orders”.

Sprzedaż karnetów rusza 10 marca 2016 roku o godzinie 14:00 na stronie orangewarsawfestival.pl. Karnety Early Bird w promocyjnych cenach 349 złotych będą dostępne do 21 marca 2016. Po upływie tego terminu lub wyczerpaniu puli karnety będą dostępne w sprzedaży w cenach 379 złotych. Tego samego dnia do sprzedaży trafią bilety jednodniowe w cenie 219 złotych oraz bilety ze zniżką dla dzieci.

23 maja 2016 cena karnetów wzrośnie do 399 złotych, bilety jednodniowe będą kosztować 239 złotych i tak pozostanie już do drugiego dnia festiwalu – 4 czerwca 2016. Klienci Orange mogą zakupić wejściówki w niższej cenie.

Wybierzecie się na Orange Warsaw Festival 2016?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.