Skunk Anansie zagra na Pol'and'Rock Festival 2019

Aleksandra Degórska
22.01.2019 11:45
|north Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Brytyjski zespół Skunk Anansie pojawi się latem 2019 w Kostrzynie nad Odrą i będzie świętować swoje 25-lecie.

Gwiazda światowego rocka z jedną z najlepszych wokalistek już niebawem odwiedzi nasz kraj. Skunk Anansie to kolejna gwiazda Pol'and'Rock Festival 2019, która zagra na Dużej Sceny.

Skunk Anansie zagra na Pol'and'Rock Festival 2019

Skunk Anansie jest jedną z niewielu kapel, które są w stanie przejąć totalne panowanie nad sceną i publicznością, dlatego też naturalną decyzją jest to, że uczczą swoje 25-leciee wyjątkowym krążkiem zawierającym utwory pochodzące z koncertów. Płyta „25 At 25” to kolekcja nagranych na żywo przebojów Skunk Anansie, które pochodzą z sześciu studyjnych płyt wydanych przez brytyjską kapelę.

Na krążku znalazły się, między innymi, utwory z mocnym przesłaniem politycznym, czyli „Little Baby Swastika” i „Selling Jesus”, naładowane emocjami piosenki takie jak „Weak” i „Hedonism” („Just Because You Feel Good”), czy prawdziwe hymny kojarzone z kapelą takie jak „ I Can Dream” i „Charlie Big Potato”.

>>TOP 10: Najlepsze utwory Skunk Anansie<<

„25 At 25” to płyta nagrana podczas występów zespołu na koncertach w całej Europie. Choć od czasu, gdy muzycy ze Skunk Anansie wystrzelili ku międzynarodowej sławie minęło 25 lat, to kapela wciąż ma moc i jest jedną z kluczowych sił w przemyśle muzycznym.

Pol'and'Rock Festival - dawny Przystanek Woodstock

25. edycja odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą. Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu, którzy będą mogli spotkać się z festiwalowiczami. Uczestnicy Festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.