Slayer i Five Finger Death Punch zagrają na Jarocin Festiwal 2016

Justyna Kierzkowska
22.12.2015 10:25
Slayer i Five Finger Death Punch zagrają na Jarocin Festiwal 2016 Fot. materiały prasowe

Dwie amerykańskie grupy to pierwsi ogłoszeni wykonawcy, którzy zagrają podczas przyszłorocznej edycji letniego festiwalu.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-9 lipca 2016 roku. Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która po raz drugi zorganizuje imprezę zapewnia, że nadchodząca odsłona festiwalu udowodni, że prawdziwie mocne brzmienie w tym miejscu wciąż żyje.

Nadchodząca edycja będzie najlepszym dowodem na to, że „dobry Jarocin” nie umarł, a wręcz przeciwnie – że wszystko co najlepsze, dopiero przed nim.

Janusz Stefański z agencji Prestige MJM dodał, że festiwal w Jarocinie oprócz kultywowania tradycji musi zmierzać w stronę największych tego rodzaju imprez w Europie.

Od samego początku było dla nas jasne, że ten festiwal nie może opierać się tylko na legendzie. Po prostu musi stać się rozpoznawalnym europejskim festiwalem mocnego rockowego i metalowego brzmienia. I przyszłoroczna edycja bez wątpienia będzie znaczącym krokiem w tym właśnie kierunku.

Polskie zespoły na Jarocin Festiwal 2016

Na festiwalu nie zabraknie oczywiście polskich zespołów. Tym razem będą to:

  • Farben Lehre
  • Luxtorpeda
  • TSA
  • Oberschlesien 

Grupa TSA - wtedy jeszcze bez Marka Piekarczyka - po raz pierwszy wystąpiła w Jarocinie podczas II Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodej Generacji w 1981 roku i zdobyła pierwszą nagrodę.

Bilety:

Sprzedaż wejściówek rusza 22 grudnia 2015 roku o godzinie 16:00. Karnety będzie można kupować poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Ceny wejściówek na pojedyncze dni zostaną wkrótce podane. 

Karnet 3-dniowy będzie kosztował 240 zł. Cena będzie obowiązywać do 31 stycznia 2016; po tym terminie wzrośnie. Mieszkańcy gminy Jarocin oraz pozostałych gmin powiatu jarocińskiego będą mogli kupić wejściówki w specjalnej cenie za 70 zł. Karnety w tej cenie będą dostępne dla tych osób w terminie od 1 do 14 lutego 2016 roku.

Wybieracie się na Jarocin Festiwal 2016?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.