Slipknot na Impact Festival 2015 [GALERIA]

Magda Słomka
10.06.2015 13:54
Slipknot na Impact Festival 2015 [GALERIA] Fot. Kobaru

Headlinerem głównej sceny festiwalu, który odbył się 9 czerwca 2015 roku, był długo wyczekiwany Slipknot. Zobaczcie zdjęcia z występu kapeli w Łodzi!

Slipknot przyjechał do Polski żeby promować swój najnowszy krążek, „.5: The Gray Chapter”. Album to hołd, który członkowie zespołu zapragnęli oddać zmarłemu basiście, Paulowi Grayowi. To także refleksja nad najbardziej negatywnym okresem w dziejach grupy.

Zobaczcie, jak wyglądał występ amerykańskiej kapeli na Impact Festival 2015!

Choć płyta „.5: The Gray Chapter” wydana została jeszcze w 2014 roku, to zespół nie zapomina o jej promocji. Slipknot dzień przed występem w Polsce ujawnił nowy teledysk do kawałka „Killpop”.

Teraz wypada już tylko otrząsnąć się po koncercie kapeli w Łodzi i czekać na kolejny krążek Slipknota. Jim Root, gitarzysta zespołu, powiedział, że jeśli Slipknot nie zacznie wkrótce nagrywać kolejnej płyty, to może ona w ogóle nie powstać... Muzyk rozpoczął pisanie utworów na kolejny krążek. Według niego zespół musi wykorzystać sukces ostatniej płyty i szybko zacząć nagrywać.

Setlista:

 1. Sarcastrophe
 2. The Heretic Anthem
 3. Psychosocial
 4. The Devil in I
 5. AOV
 6. Vermilion
 7. Wait and Bleed
 8. Killpop
 9. Before I Forget
 10. Duality
 11. Eyeless
 12. Spit It Out
 13. Custer

Bis:

 1. (sic)
 2. Surfacing
Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.