Slipknot wystąpi w Polsce w 2019 roku

Aleksandra Degórska
23.10.2018 16:05
Slipknot na koncercie w Polsce|undefined Fot. Daniel DeSlover/imageSPACE/Sipa /East News

Sprawdźcie, kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Slipknota w Polsce!

Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival, czyli rockowo - metalowa impreza dla fanów mocnych brzmień. Najnowsza edycja festiwalu odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca 2019 w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe.

Slipknot na Mystic Festival 2019

Pierwszą ogłoszoną gwiazdą Mystic Festival jest grupa Slipknot, która w 2019 roku będzie promować nowy krążek.

Slipknot bez wątpienia to jedna z tych formacji, która ma ogromny wpływ na wygląd dzisiejszej kultury popularnej oraz jest inspiracją dla wielu artystów, nie tylko rockowych i metalowych.

Slipknot zagra koncert w Polsce w 2019 - bilety

Bilety na Mystic Festival pojawią się w sprzedaży 29 października 2018 o godzinie 10.00 na www.mysticfestival.pl oraz www.eventim.pl.

Slipknot szybko zyskał miano najbardziej enigmatycznego, prowokacyjnego i agresywnego zespołu ostatnich lat. Do tej pory formacja dostała 10 nominacji do nagrody Grammy, a na jej koncie są 44 Złote Płyty oraz 13 Platyn.

Fani Slipknota to wyjątkowo niezłomna grupa ludzi - ostatni album kapeli „.5: The Gray Chapter” zadebiutował w pierwszej piątce zestawień najlepiej sprzedających się płyt w 19. krajach, a status Złotej lub Platynowej Płyty zyskał w 9 państwach.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.