Steven Wilson zagra koncert w Polsce w 2018

Justyna Kierzkowska
26.02.2018 15:45
Steven Wilson zagra koncert w Polsce w 2018 Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Steven Wilson z zespołem powróci do Polski 12 lipca 2018 i zaprezentuje swoje umiejętności podczas koncertu 12 lipca 2018 w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Kompozytor, multiinstrumentalista, wokalista i producent ma ogromny sentyment do naszego kraju o czym możne świadczyć częste koncertowanie dla rodzimej publiczności.
 
Steven Wilson to obecnie jedna z najważniejszych postaci na scenie muzycznej. Lider Porcupine Tree, filar takich projektów jak No-Man, Blackfield, Bass Communion czy Storm Corrosion, jest jednym z najbardziej eklektycznych i niezmiernie zapracowanych artystów rockowych na świecie. Przez 30 lat swojej kariery, Steven Wilson nagrał ponad setkę albumów z różnymi zespołami i uczestniczył w powstaniu kilkudziesięciu wydawnictw płytowych utrzymanych w bardzo zróżnicowanej stylistyce. 

Koncerty artysty to od zawsze słyną z mocnego klimatu, wyjątkowo dopracowanej oprawy i starannie dobranych muzyków towarzyszących. Cząstkę dokonań Wilsona będzie można usłyszeć na koncercie, który odbędzie się 12 lipca 2018 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Muzyczny wizjoner nadal promuje swój ostatni album „To The Bone”. Na płycie znalazło się 11 nowych utworów, w których muzyk miesza style i brzmienia - futurystycznego rocka, progrockowe hymny, indie disco, kosmiczne przestrzenie i intrygujące brzmienie gitar. 

Steven Wilson w Polsce - bilety

  • Platinum - 325 zł
  • Golden - 265 zł
  • VIP - 225 zł
  • Trybuna A1 - 195 zł
  • Trybuna A2 - 245 zł
  • Trybuna B1 - 155 zł

Bilety trafiły do sprzedaży 26 lutego 2018 o godzinie 10:00. Nabywać je będzie można poprzez stronę www.bilety.imprezyprestige.com, a pozostałe wejściówki sprzedawane będą także za pomocą platformy eBilet oraz w sieci salonów Empik w całym kraju.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.