Sting i Shaggy na dwóch koncertach w Polsce w 2018

Aleksandra Degórska
28.08.2018 12:15
Sting i Shaggy zagrają w Polsce w 2018|undefined Fot. Guillaume Laurent/Music Pics/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Sting i Shaggy powrócą do Europy, by na wspólnych występach ponownie wprowadzić pozytywne wibracje. Gdzie kupicie bilety na polskie koncerty?

Po zakończeniu letniej trasy koncertowej 44/876 tour po Europie i Ameryce Północnej, Sting & Shaggy zaprezentują swoje energetyczne show ponownie w Europie Wschodniej w listopadzie 2018. Artyści zagrają dwa koncerty w Polsce.

17 listopada 2018 będziemy ich gościć w łódzkiej Atlas Arenie, natomiast 19 listopada 2018 zagrają w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Artyści będą promować wspólny album „44/876”, który zebrał ciepłe przyjęcie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. W Polsce krążek ma już status złotej płyty.

Sting & Shaggy w Polsce 2018 - bilety

Wejściówki będą dostępne w sprzedaży ogólnej od 31 sierpnia 2018 od godziny 10:00. Członkowie oficjalnego fanklubu Sting.com będą mieli możliwość zakupu biletów już od 29 sierpnia 2018 od godziny 10:00. Szczegółowe informacje na stronę www.sting.com/tour.

Wspólne występy Stinga i Shaggy’ego scalają kultowych artystów i łączą zespoły, dzięki czemu na koncertach słuchacze mają okazję usłyszeć rewelacyjne utwory z płyty „44/876”, jak również hity obu artystów: „Every Breath You Take”, „Englishman In New York”, „Message In A Bottle” Stinga czy „It Wasn’t Me”, „Mr. Boombastic” i „Angel” Shaggy’ego w zupełnie nowym wydaniu.

Pierwszy wspólny singiel Stinga i Shaggy’ego, „Don’t Make Me Wait”, zadebiutował na 1. miejscu na liście cyfrowych utworów reggae na liście Billboard. Tytuł „44/876” to nawiązanie do numerów kierunkowych – 44 dla Wielkiej Brytanii, gdzie urodził się Sting i 876 dla Jamajki, ojczyzny Shaggy’ego. To właśnie tam Sting napisał klasyk taki jak „Every Breath You Take”. Sting i Shaggy mają ze sobą znacznie więcej wspólnego – obaj uwielbiają tworzyć muzykę ponadczasową, która spełnia oczekiwania słuchaczy.

Podczas trasy koncertowej 44/876 do Stinga i Shaggy'ego dołączą muzycy Stinga: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja) i Rufus Miller (gitara) oraz członkowie zespołu Shaggy’ego: Melissa Musique (wokalistka wspierająca), Gene Noble (chórki) i Kevon Webster (instrumenty klawiszowe).

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.