Sully Erna z Godsmack zagra dwa koncerty w 2017

Aleksandra Degórska
26.06.2017 10:36
Sully Erna z Godsmack zagra dwa koncerty w 2017 Fot. materiały prasowe

Wokalista pojawi się jesienią w Polsce, by zaprezentować zarówno przeboje Godsmack, jak również swoje solowe kawałki.

Już we wrześniu 2017 na dwóch koncertach w Polsce wystąpi Sully Erna - wokalista Godsmack. 23 września 2017 artysta zagra we wrocławskim A2, natomiast dzień później pojawi się w łódzkiej Wytwórni.

Erna znany jest głównie z hardrockowej formacji Godsmack, z którą nagrał 6 studyjnych płyt, z czego ostatnia „1000hp” ukazała się w 2014 roku. To właśnie z Godsmack wylansował takie przeboje jak „I stand alone”, „Awake” czy „Voodoo”. Sam artysta, który pochodzi z muzykalnej rodziny (ojciec był trębaczem, a dziadek znanym kompozytorem na Sycylii) oprócz tego, że śpiewa, komponuje i gra na gitarze, gra również na harmonijce, pianinie oraz na perkusji, od którego to instrumentu zaczął swoją przygodę z muzyką w wieku 3 lat.

Jako artysta solowy Erna zadebiutował w 2010 roku za sprawą płyty „Avalon”, nad którą pracował przez 7 lat, a w zeszłym roku ukazał się drugi solowy krążek Sully'ego, „Hometown Life”.

Tak Erna mówi o swoich dwóch różnych obliczach muzyka:

Godsmack to bardzo energetyczny, agresywny zespół rockowy. To te momenty, kiedy chcę krzyczeć i tupnąć nogą. Moje solowe rzeczy są dużo bardziej subtelne. To dorosła wersja mnie, tego jak postępuję i kim jestem. Chodzi tutaj o zaakceptowanie tych rzeczy, które w twoim życiu nie idą tak, jak powinny, bycie wdzięcznym za wszystkie wspomnienia, zarówno te dobre, jak i złe. Czasami doświadczenia te mogą być bardzo bolesne, ale to właśnie tak rodzą się piękne pieśni. Jestem szczęśliwy, że mam ten dar, który umożliwia mi przekazywanie tych rzeczy poprzez muzykę.

Na koncertach Erny na pewno nie zabraknie ani potężnego rockowego kopa spod znaku Godsmack, ani bardziej klimatycznych i spokojnych momentów.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.