System Of A Down na Impact Festival 2017

Maciej Daszuta
10.10.2016 11:53
System Of A Down na Impact Festival 2017 Fot. Retna / Photoshot / REPORTER / East News

Zespół przyjedzie do Polski na piątą edycję Impact Festival. Ormianie wystąpią 17 czerwca 2017 na TAURON Arenie w Krakowie.

Impact Festival wraca po rocznej przerwie. Podczas poprzednich edycji odwiedził Warszawę i Kraków. Gościł wtedy największe gwiazdy muzyki rockowej, takie jak: Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Korn, Slipknot, Rammstein, Slayer, Aerosmith, Kasabian, Godsmack, 30 Seconds To Mars, Paramore czy Stereophonics, a także wielu innych.

System Of A Down został założony w południowej Kalifornii w 1994 roku. Od tego czasu nagrał wiele przebojów i płyt, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez miłośników rocka i metalu. Już debiutancki krążek „System Of A Down” z 1998 roku, który zawierał takie wspaniałe utwory jak „Spiders” czy „Sugar”, dorobił się w Stanach statusu platynowej płyty, a w Kanadzie złotej.

Wydane trzy lata później „Toxicity” tylko potwierdziło talent muzyków i okazało się ogromnym sukcesem na całym świecie, a Ormianie stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów początku nowego milenium. W 2002 roku wydał kolejny krążek, „Steal This Album! ”, a studyjną dyskografię zespołu zamykają „Mezmerize” oraz „Hypnotize” z 2005 roku.

Poprzedni koncert formacji w Polsce odbył się w łódzkiej Atlas Arenie w 2013 roku, a bilety na niego rozeszły się ekspresowo. Tamten koncert był świetnie przyjęty przez fanów, dlatego tym przyjemniejszą wiadomością jest powrót System Of A Down do naszego kraju po trzech latach oczekiwania. Z pewnością zespół pokaże, jak szalona potrafi być publiczność podczas ich koncertów, czego dowodem jest nagroda Grammy za Best Hard Rock Performance.

Wkrótce zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy festiwalu.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już 12 października 2016 o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i będzie trwała przez 24 godziny. Bilety z tej puli są w cenie 249 zł.

Normalna sprzedaż wystartuje 14 października 2016 o godzinie 10:00.

Wybieracie się na Impact Festival?

Maciej Daszuta Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.