The Cranberries, Lacuna Coil i Enter Shikari we Wrocławiu [GALERIA]

Aleksandra Degórska
02.05.2017 15:11
The Cranberries, Lacuna Coil i Enter Shikari we Wrocławiu [GALERIA] Fot. Agnieszka „V-spectrum” Jędrzejewska / Antyradio.pl

3 - Majówka 2017 rozpoczęła sezon plenerowych festiwali we Wrocławiu. Zobaczcie, jak było 1 maja 2017 w Hali Stulecia i Pergoli.

Podczas majówki we Wrocławiu nikt nie może narzekać na nudę. 1 maja 2017 roku odbyła się kolejna edycja Gitarowego Rekordu Guinnessa i na imprezie pojawiło się 6299 osób. Nie jest to tylko próba jego bicia i liczby. Patrząc na zadowolone twarze uczestników można powiedzieć, że bicie rekordu jest tylko pretekstem do integracji i wspólnej zabawy, w której biorą udział całe rodziny. A jednocześnie niezłe jam session i spotkania z udziałem najlepszych zagranicznych i polskich gitarzystów. 

Po występach w rynku odbyły się koncerty w kompleksie Hali Stulecia i Pergoli. Zobaczcie, jak wypadł koncert Acid Drinkers, który zaprezentował program „Tribute to Lemmy”:

We Wrocławiu zaprezentował się również brytyjski zespół Enter Shikari. Sprawdźcie, jak kapela wypadła przed polską publicznością:

Natomiast grupa Lacuna Coil zagrała w ramach promocji nowego 8. już wydawnictwa „Delirium”, który pojawił się 27 maja 2016 roku i za jego produkcję jest odpowiedzialny kapela z „Maki” Coti-Zelatim na czele.

Na imprezie pojawił się również zespół The Cranberries, który w kwietniu 2017 wydał płytę „Unplugged”. Wrocławski koncert był 4 wizytą zespołu w naszym kraju. Wcześniej formacja wystąpiła w katowickim Spodku w 2002, na warszawskim Torwarze w 2012 oraz na Arenie Lublin w 2016.

W dniach 2 i 3 maja 2017 we Wrocławiu zagrają  m.in. The Toy Dolls, 5'nizza, Lady Pank, Łąki Łan, Czesław Śpiewa, L.U.C. & Rebel Babel Ensemble, Kult, Illusion, Luxtorpeda, Coma, Krzysztof Zalewski, Strachy na Lachy, Łona i Webber, Fisz Emade Tworzywo, O.S.T.R oraz Renata Przemyk.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.