The Dillinger Escape Plan ogłosił przełożony koncert w Krakowie

Aleksandra Degórska
24.02.2017 09:06
The Dillinger Escape Plan ogłosił przełożony koncert w Krakowie Fot. materiały prasowe

Kapela była zmuszona odwołać krakowski koncert 12 lutego 2017. Jednak fani będą mogli zobaczyć zespół już latem 2017.

Zespół właśnie promuje swoją najnowszą płytę zatytułowaną „Dissociation”, która pojawiła się na sklepowych półkach 14 października 2016 roku. The Dillinger Escape Plan w ramach trasy koncertowej miał dać dwa koncerty w Polsce - 11 lutego 2017 w Warszawie i dzień później w Krakowie.

Niestety w drodze do Krakowa doszło do wypadku. Na drodze krajowej numer 1 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Częstochową ciężarówka uderzyła w tył autokaru zespołu. 13 osób trafiło do szpitala. W konsekwencji The Dillinger Escape Plan musiał odwołać zaplanowane koncerty.

Muzycy obiecali dołożyć wszelkich starań do przełożenia występu na inny termin – i dotrzymali obietnicy. Kapela zagra 10 sierpnia 2017 roku w krakowskim klubie Kwadrat.

Bilety na to wydarzenie możecie zakupić w cenie 99 złotych. Wejściówki na 12 lutego 2017 są ważne na koncert 10 sierpnia 2017, ale muszą być wymienione na nowe. Organizatorzy proszą o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której bilety zostały zakupione. 

Jeżeli jesteście zainteresowani tym koncertem to już teraz możecie dołączyć do wydarzenia:

Wybierzecie się na występ The Dillinger Escape Plan?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.