Trzy kolejne gwiazdy na Orange Warsaw Festival 2015!

Magda Słomka
18.02.2015 13:12
Trzy kolejne gwiazdy na Orange Warsaw Festival 2015! Fot. materiały prasowe

Wiemy, kto jeszcze pojawi się w czerwcu 2015 roku na warszawskim Służewcu! Sprawdźcie, kogo będziecie mogli usłyszeć na żywo!

Już 12 czerwca 2015 roku na Orange Warsaw Festival wystąpi zespół Noel Gallagher’s High Flying Birds. Tego samego dnia po raz pierwszy w Polsce zagra kanadyjska formacja rockowa Three Days Grace. Do line-upu dołącza również Łąki Łan, który rozbuja publiczność na Torze Wyścigów Konnych Służewiec dzień później – w sobotę, 13 czerwca 2015.

Noel Gallagher’s High Flying Birds to kapela byłego gitarzysty grupy Oasis. Gallagher, po odejściu z grupy w 2009 roku, postanowił rozpocząć solową karierę. W czerwcu 2011 roku ukazał się jego debiutancki singiel – „The Death of You and Me”, który zapowiadał pierwsze solowe wydawnictwo artysty – wydany w październiku 2011 roku krążek „Noel Gallagher’s High Flying Birds”. Na marzec 2015 roku zaplanowana jest premiera drugiego studyjnego longplaya artysty, „Chasing Yesterday”. Album promowany jest singlami „In the Heat of the Moment” oraz „Ballad of the Mighty I”, które najprawdopodobniej pojawią się na setliście warszawskiego koncertu.

Three Days Grace to czteroosobowy zespół, który sprzedał ponad 6 milionów albumów w samych Stanach Zjednoczonych. Najnowsza płyta kapeli, „Human”, ma ukazać się już 31 marca 2015 roku, w Warszawie usłyszymy więc na żywo świeże kawałki muzyków.

Łąki Łan jest grupą, którą powinniście dobrze znać, ale jej koncertów nigdy za wiele! Zespół zrodził się na jam sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia numerów Łąki Łan zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem. Muzycy słyną z niesamowicie energetycznych występów i właśnie dlatego warto pojawić się na warszawskim Służewcu!

Orange Warsaw Festival 2015 będzie odbywać się od 12 do 14 czerwca 2015 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Festiwal potrwa 3 dni, a na dwóch scenach wystąpi ponad 30 artystów.

Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to: Muse, The Chemical Brothers, Incubus, Noel Gallagher’s High Flying Birds, Bastille, Paloma Faith, Parkway Drive, Papa Roach, Three Days Grace, Asking Alexandria, Mela Koteluk, Łąki Łan, Wolf Alice, Sheppard, Kamp! oraz Kadebostany.

W sprzedaży są zarówno karnety jak i bilety jednodniowe. Każdy klient Orange może kupić maksymalnie 2 karnety lub 2 bilety jednodniowe w kategoriach GA, GA (D) i GA (KIDS) ze zniżką 15%.

Można je nabyć na tej stronie internetowej.

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.