Within Temptation i Evanescence wystąpią na wspólnym koncercie w Polsce

07.04.2020 11:19
Amy Lee|undefined Fot. AFP/EAST NEWS

Dwie grupy z charyzmatycznymi wokalistkami w składzie zagrają wspólny koncert w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w ramach Worlds Collide Tour 2020.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany koncertowe zarówno artystom, jak i ich wielbicielom. Lista anulowanych i przełożonych koncertów ciągle się wydłuża, a kluby i agencje apelują, żeby nie dokonywać zwrotów wejściówek, a wymieniać je na vouchery lub poczekać na nowe daty wydarzeń. Takie działanie może sprawić, że wielu organizatorów muzycznych imprez przetrwa i wkrótce znowu zapewni nam rozrywkę w postaci występów na żywo naszych ulubionych wykonawców.

Within Temptation i Evanescence na koncercie w Polsce

Jednak poza odwołanymi trasami pojawiają się też kolejne światełka w tunelu i nowe koncertowe ogłoszenia. Artyści zakładają, że jesienią będą mogli już normalnie poruszać się po świecie i występować dla fanów. Jeśli faktycznie tak się stanie do Polski przyjadą wkrótce dwie kapele z charyzmatycznymi kobietami na wokalu.

Przeczytaj także

Grupy Within Temptation i Evanescence ogłosiły wspólną trasę koncertową Worlds Collide Tour 2020. W ramach koncertów zespoły pojawią się także na występie w Polsce. Koncert odbędzie się 20 września 2020 w Arenie Gliwice.

Within Temptation i Evanescence w Polsce. Bilety

Informacje o cenach biletów zostaną opublikowane już 9 kwietnia (10:00) wraz ze startem ekskluzywnej przedsprzedaży biletów w ramach specjalnej oferty dla użytkowników Allegro Smart (oferta ważna jedynie 24 godziny!).

Regularna sprzedaż biletów wystartuje dzień później, 10 kwietnia, za pośrednictwem sklepu Knock Out Productions oraz eBilet.pl.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.