Zakk Wylde wystąpi w Łodzi

Aleksandra Degórska
23.02.2016 11:57
|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Gitarzysta już niedługo odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie szczegóły dotyczące koncertu muzyka.

Artysta po raz pierwszy zagra w Polsce solowy koncert. Występ odbędzie się 3 czerwca 2016 roku w Łodzi w klubie Wytwórnia. Podczas tego wieczoru nie zabraknie również specjalnego gościa, a będzie nim Jared James Nichols.

Zobaczcie, jak prezentuje się plakat promujący to wydarzenie:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

W czasie tego koncertu Zakk Wylde zaprezentuje materiał ze swojego solowego albumu zatytułowanego „Book Of Shadows II”, który ukaże się 8 kwietnia 2016 roku, czyli dokładnie 20 lat po pojawieniu się pierwszego krążka „Book Of Shadows” z 1996 roku. Gitarzysta nagrał go wówczas w przerwie pomiędzy pracą a koncertami z Ozzym Osbourne'm i jak sam Wylde przyznaje było to zdecydowanie bardziej wyluzowane granie:

Tworzyłem te wszystkie ciężkie rzeczy, takie jak „'My Jekyll Doesn't Hide”, „Perry Mason”, a potem „Thunder Underground”. Poza tym zawsze w pobliżu była gitara akustyczna. Wiesz, siedzisz, jammujesz na akustycznej, a kiedy bierzesz do ręki elektryczną, to jest jak uderzenie.

„Book Of Shadows II” pod kątem stylistyki nie będzie odbiegał od swojego poprzednika. Na krążku usłyszmy akustyczne brzmienie, fortepian, ale również gitary elektryczne. Nowy materiał został w całości nagrany i wyprodukowany w domowym studio nagraniowym Wylde'a - The Black Vatican.

Jeśli jesteście zainteresowani koncertem muzyka, już teraz możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku:

Bilety trafią do sprzedaży 26 lutego 2016 roku o godzinie 10:00 i będą dostępne na www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w klubie Wytwórnia. Ceny wejściówek to 140 złotych na płytę oraz 170 złotych za miejsca siedzące, natomiast w dniu koncertu bilety będą o 20 zł droższe.

Wybierzecie się na koncert Zakka Wylde'a?
 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.