Znamy datę festiwalu Metalmania 2018

Aleksandra Degórska
14.07.2017 13:02
Znamy datę festiwalu Metalmania 2018 Fot. Karolina Rokita, materiały prasowe

Organizatorzy zdradzili, kiedy odbędzie się nowa edycja metalowego festiwalu. Sprawdźcie szczegóły dotyczące tego wydarzenia.

Całkiem niedawno, bo 22 kwietnia 2017 w katowickim Spodku, odbyła się XXIII edycja Metalmanii, na której pojawiły się takie kapele, jak m.in. Moonspell, Samael, Coroner czy Sodom. Już jednak wiadomo, jak będzie wyglądać  przyszłoroczna edycja tej imprezy.

Festiwal odbędzie się 7 kwietnia 2018 roku w katowickim Spodku. Natomiast już w środę, 19 lipca 2017 ogłoszony zostanie headliner Metalmanii 2018, podane zostaną także ceny biletów oraz wszelkie informacje na temat sprzedaży biletów.

Jeżeli jesteście zainteresowani festiwalem, to już teraz możecie dołączyć do wydarzenia:

Będzie to nie tylko jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2018 roku, ale i prawdziwe metalowe święto. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu.

Metalmania pozostaje wierna swojej formule i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.