Kolejna gwiazda na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023! Będzie granda

14.02.2023 10:03
Kolejna gwiazda na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023! Będzie granda Fot. Piotr Zagiell/East News

Ogromna różnorodność artystyczna, niepowtarzalny i bezkompromisowy styl - Brodka zasila skład Dużej Sceny na 29. Pol'and'Rock Festival!

Pol'and'Rock Festival 2023 - Brodka gwiazdą głównej sceny

Brodka to jedna z najbardziej wszechstronnych artystek w Polsce. Jako wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka i artystka konceptualna poświęca tyle samo uwagi wszystkim warstwom sztuki, którą tworzy. Zabawa gatunkami i zróżnicowany styl Brodki zyskał uznanie zarówno wśród szerokiej publiczności, jak i krytyków oraz dziennikarzy muzycznych.

Polecamy

Artystka znana ze swoich niepowtarzalnych i pełnych energii koncertów wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, dostarczając Najpiękniejszej Publiczności Świata niezapomnianych wrażeń!

Brodka rozpoczynała od muzyki pop, a później stopniowo rozszerzała repertuar, jednocześnie wzmacniając swoją pozycję na polskiej scenie. Jej utwory są kolażem wielu stylów muzycznych, przez to znana jest jako eksperymentatorka.

Materiał piosenkarki składa się z art popu, electropopu, folktroniki, dance-popu, dance-punku, indie popu, popu psychodelicznego, indie rocka, rocka alternatywnego, a dodatkowo inspirowany jest wieloma innymi nurtami. Artystyczny eklektyzm Brodki widać także w jej teledyskach i elementach scenografii.

Polecamy

W 2022 roku ukazał się najnowszy, polskojęzyczny minialbum "Sadza", ukazując niezwykle liryczną i intymną stronę Brodki.

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku, już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza Brodką na festiwalu zagrają też Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut i Napalm Death. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.