Kolejna gwiazda na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023! Będzie granda

14.02.2023 10:03
Kolejna gwiazda na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023! Będzie granda Fot. Piotr Zagiell/East News

Ogromna różnorodność artystyczna, niepowtarzalny i bezkompromisowy styl - Brodka zasila skład Dużej Sceny na 29. Pol'and'Rock Festival!

Pol'and'Rock Festival 2023 - Brodka gwiazdą głównej sceny

Brodka to jedna z najbardziej wszechstronnych artystek w Polsce. Jako wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka i artystka konceptualna poświęca tyle samo uwagi wszystkim warstwom sztuki, którą tworzy. Zabawa gatunkami i zróżnicowany styl Brodki zyskał uznanie zarówno wśród szerokiej publiczności, jak i krytyków oraz dziennikarzy muzycznych.

Polecamy

Artystka znana ze swoich niepowtarzalnych i pełnych energii koncertów wystąpi na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, dostarczając Najpiękniejszej Publiczności Świata niezapomnianych wrażeń!

Brodka rozpoczynała od muzyki pop, a później stopniowo rozszerzała repertuar, jednocześnie wzmacniając swoją pozycję na polskiej scenie. Jej utwory są kolażem wielu stylów muzycznych, przez to znana jest jako eksperymentatorka.

Materiał piosenkarki składa się z art popu, electropopu, folktroniki, dance-popu, dance-punku, indie popu, popu psychodelicznego, indie rocka, rocka alternatywnego, a dodatkowo inspirowany jest wieloma innymi nurtami. Artystyczny eklektyzm Brodki widać także w jej teledyskach i elementach scenografii.

Polecamy

W 2022 roku ukazał się najnowszy, polskojęzyczny minialbum "Sadza", ukazując niezwykle liryczną i intymną stronę Brodki.

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku, już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Poza Brodką na festiwalu zagrają też Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut i Napalm Death. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.