Megadeth z transmisją koncertu z Japonii. Gościnnie zagra Marty Friedman [BILETY]

15.02.2023 16:29
Megadeth Fot. IMAGO/Gonzales Photo/Terje Dokken/Imago Stock and People/East News

Sprawdźcie, jak możecie zdobyć bilety na transmisję koncertu Megadeth.

Megadeth wystąpi 27 lutego na arenie Budokan w Tokio, zaś gościem specjalnym wieczoru będzie Marty Friedman. Dlaczego o tym piszemy? Zespól postanowił transmitować na żywo koncert z Japonii! Jak możecie zdobyć bilety na to wydarzenie?

Polecamy

Megadeth z transmisją koncertu z Japonii. Gościnnie zagra Marty Friedman [BILETY]

To będzie pierwszy występ Megadeth w Budokan Arena. Fani, którzy nie mają szansy pojawić się w Japonii, będę mieli dostęp do globalnej transmisji na żywo. Livestream obejmie ekskluzywne nagrania z przybycia do Japonii, spotkań z fanami i promocji nowego albumu. Następnie zespół wykona największe przeboje, takie jak „Sweating Bullets” czy „Hangar 18” oraz utwory z ostatniego albumu „The Sick, The Dying…And The Dead!”, w tym nominowany do nagrody Grammy singiel „We’ll Be Back”.

  • Bilety: https://driift.link/Megadeth
  • Transmisja na żywo: 27 lutego, 10:00
  • Powtórka #1: 27 lutego, 20:00
  • Powtórka #2: 28 lutego, 02:00
  • Powtórka #3: 28 lutego, 05:00
  • Transmisja na życzenie: od 28 lutego, 08:30 do 2 marca, 08:30
Polecamy

Friedman wystąpi z Megadeth po raz pierwszy od ponad 23 lat. Były gitarzysta zespołu należał do grupy w latach 1990-2000. Pojawił się na pięciu albumach studyjnych, w tym nominowanym do Grammy „Countdown to Extinction” oraz uznanych „Rust In Peace” i „Youthanasia”.Marty Friedman nie kryje ekscytacji:

Minęło sporo czasu, odkąd ostatnio dzieliłem scenę z Dave’em. Od tamtej pory wybraliśmy kompletnie inne ścieżki. Nie zmienia to faktu, że jestem niezwykle dumny z roli, jaką odegrałem w historii i dziedzictwie Megadeth. Jestem też dumny z dalszych sukcesów zespołu pod moją nieobecność. Już teraz przepełnia mnie ogromna radość i spora dawka adrenaliny. Nie mogę się doczekać, aż ponownie zagram z Megadeth.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.