Męskie Granie Orkiestra z pełnym składem gwiazd. Potwierdziły się plotki fanów

11.05.2023 10:32
Męskie granie Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Poznaliśmy artystów, którzy już 17 maja zaprezentują hymn nadchodzącej edycji Męskiego Grania.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Skład Męskie Granie Orkiestry zawsze budzi wielkie emocje, a fani projektu prześcigają się w spekulacjach, kto w danej edycji stanie na czele tego zespołu. Już wiemy, że w tym roku za program artystyczny sobotnich finałów oraz singiel promujący Męskie Granie odpowiadać będzie trzech artystów.

Męskie Granie Orkiestra z pełnym składem gwiazd. Potwierdziły się plotki fanów

Igo, Mrozu i Vito Bambino – to oni będą odpowiadać za Męskie Granie Orkiestrę 2023. Już wcześniej fani plotkowali o Mrozu i artysta rzeczywiście pojawi się w tym roku na Męskim Graniu. Po raz pierwszy w historii trasy muzycy otworzyli w Warszawie Męskie Granie Tour, czyli biuro podróży, w którym można było kupować bilety na nadchodzące koncerty i odbierać je bezpośrednio z rąk przedstawicieli orkiestry. Dla osób, które nie będą mogły pojawić się w Warszawie, przewidziana została jeszcze możliwość zakupu biletów online w ramach regularnej sprzedaży. Ostatnia pula będzie dostępna 18 maja od 12.00.

Muzycy zapowiedzieli też premierę singla promującego Męskie Granie 2023 – nowy utwór ukaże się 17 maja.

Igo był już dwukrotnie członkiem Męskie Granie Orkiestry – w 2019 i 2020 roku, a jego występy zawsze spotykały się z olbrzymim entuzjazmem. Także Vito Bambino był w składzie tego wyjątkowego zespołu. Razem z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło stworzyli singiel „I Ciebie też, bardzo”. Jedynym debiutantem w składzie jest Mrozu, chociaż jego obecność nie powinna nikogo dziwić, gdyż na jego koncertach publiczność każdorazowo szaleje pod sceną, a ostatnio został laureatem aż pięciu Fryderyków. Już 17 maja o 12.00 na kanale YouTube Męskiego Grania zaprezentują singiel „Supermoce” promujący Męskie Granie 2023.

Tego lata Męskie Granie odwiedzi siedem miast: Szczecin (16-17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Poznań (23-24 czerwca, Park Cytadela), Warszawę (7-8 lipca, Służewiec), Gdańsk (21-22 lipca, Polsat Plus Arena), Kraków (4-5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa), Wrocław (11-12 sierpnia, Pola Marsowe) i Żywiec (25-26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem). Podczas piątkowych i sobotnich koncertów będzie można usłyszeć zarówno artystów znanych z poprzednich edycji wydarzenia, jaki i licznych debiutantów. Na trasie pojawią się także projekty specjalne, w tym zupełnie nowy projekt – Męskie Granie Przestawia, za który w tym roku odpowiadają Nosowska i Król.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.