Nowi goście na Pol'and'Rock Festival 2023. To będzie wyjątkowe wydarzenie

16.05.2023 09:29
Pol'and'Rock Festival Fot. materiały prasowe

Sprawdźcie, jakie ogłoszenie przygotowali tym razem organizatorzy Pol'and'Rock Festival.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

Po raz trzeci z rzędu Najpiękniejszy Festiwal Świata zagra na Pomorzu Zachodnim, po raz drugi – na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno. Festiwalowa publiczność ponownie będzie mogła liczyć na atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia, a także dziesiątki koncertów i aktywności w strefie ASP. Impreza startuje 3 sierpnia i organizatorzy ogłosili kolejnych gości wydarzenia.

Nowi goście na Pol'and'Rock Festival 2023. To będzie wyjątkowe wydarzenie

Podczas spotkania na Akademii Sztuk Przepięknych „Świat newsów – informacja, pasja, adrenalina i stale nowe wyzwania” Katarzyna Kolenda-Zaleska oraz Marta Kuligowska w rozmowie z Martą Klepką będą dyskutowały o mediach i dziennikarstwie informacyjnym. Postarają się odpowiedzieć na pytania, jak nie zwariować w świecie newsów, łącząc dziennikarstwo, pasję i adrenalinę oraz jak wygląda backstage dzisiejszego dziennikarstwa informacyjnego.

Spotkanie „Świat newsów – informacja, pasja, adrenalina i stale nowe wyzwania” z Katarzyną Kolendą-Zaleską i Martą Kuligowską odbędzie się w piątek, 4 sierpnia o godzinie 10:00.

Katarzyna Kolenda-Zaleska od 20 lat jest dziennikarką polityczną w „Faktach TVN” i stacji TVN24. Od 2016 roku pełni funkcję Prezes Fundacji TVN. Jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Współpracowała z Radiem TOK FM, Gazetą Wyborczą i Tygodnikiem Powszechnym.Marta Kuligowska jest dziennikarką TVN24 - jest związana ze stacją od ponad 20 lat. Prowadzi magazyn „Polska i Świat”. Ukończyła warszawską Akademię Filmu i Telewizji oraz Wyższą Szkołę Filmową i Telewizyjną w Łodzi.

Marta Klepka, która będzie prowadziła spotkanie z dziennikarkami, to pomysłodawczyni, autorka i organizatorka ogólnopolskiego projektu #byckobietaontour, który tworzy głównie dla kobiet. Jest prawniczką i przedsiębiorczynią oraz dyrektorem Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem. Organizuje konferencje motywacyjne i akcje charytatywne.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.