Pol'and'Rock Festival 2023 z kolejnymi gwiazdami małej i dużej sceny. Kto dołączył do składu?

07.03.2023 09:42
Pol'and'Rock Festival 2023 z kolejnymi gwiazdami małej i dużej sceny. Kto dołączył do składu? Fot. Piotr Zagiell/East News

Organizatorzy Pol'and'Rock Festival 2023 podzielili się nazwami dwóch kolejnych artystów, którzy pojawią się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata w sierpniu 2023 roku.

Pol'and'Rock Festival 2023 - nowe gwiazdy w składzie imprezy

Jurek Owsiak potwierdził, kto dołączył do składu nadchodzącej imprezy Pol'and'Rock Festival 2023 - dowiedzieliśmy się, że na Dużej Scenie zobaczymy Zalewskiego, natomiast skład Małej Sceny zasili szwajcarski zespół Saint City Orchestra.

Polecamy

Zalewski to prawdziwy człowiek orkiestra. Jak mało kto potrafi zaczarować widownię i skutecznie rozruszać tłum pod sceną w trakcie swoich koncertów. Jego występy przyciągają coraz liczniejsze rzesze fanów, których elektryzuje charyzma i nieokiełznana energia artysty. 

Zalewski przeżył swój pol'and'rockowy debiut na kostrzyńskiej Małej Scenie w 2018 roku i wrócił już rok później, by zagrać dla jeszcze większej widowni na Dużej Scenie 25. edycji festiwalu. Jego muzyka towarzyszyła także Fundacji WOŚP podczas styczniowych Finałów. Teraz, po kilku latach przerwy, zobaczymy go ponownie na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival 2023 na lotnisku Czaplinek-Broczyno. 

Jak określają sami członkowie Saint City Orchestra, początki zespołu to czysty przypadek - podczas jednego ze spotkań szóstki przyjaciół narodziło się marzenie o wystąpieniu na Irish Rocknight dwa miesiące później. Jedyny problem? Brak materiału, brak doświadczenia i brak zespołu. Nie przeszkodziło to w osiągnięciu marzenia — szybkim zorganizowaniu zespołu i zagraniu udanego koncertu!

Od powstania Saint City Orchestra w 2013 roku, zespół zagrał ponad 200 koncertów na terenie Szwajcarii i innych krajów europejskich. Szwajcarzy zagrzewali do tańca publiczności takich festiwali jak Rock The Ring, Gurten, czy Air St. Gallen!

29. Pol'and'Rock Festival - skład i data

29. Najpiękniejszy Festiwal Świata odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku, już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Festiwal jest darmowy i niebiletowany. Na festiwalu zagrają też Apollo 440, Spin Doctors, Biohazard, Carpenter Brut, Napalm Death, Brodka, While She Sleeps oraz DRAIN.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.