10 ciekawostek o płycie „Meteora” Linkin Park

Jakub Gańko
25.03.2016 15:19
10 ciekawostek o płycie „Meteora” Linkin Park Fot. materiały prasowe

Następca bestsellerowego debiutu grupy Chestera Benningtona ukazał się dokładnie 14 lat temu. Czego jeszcze o nim nie wiecie?

Gorąco wyczekiwany po sukcesie „Hybrid Theory”, drugi album Linkin Park trafił na rynek 25 marca 2003 roku nakładem Warner Bros. Records. Podobnie jak w przypadku poprzednika, produkcją „Meteory” zajął się Don Gilmore, choć tym razem w procesie tym brał również udział sam zespół. Płyta była utrzymana w podobnym stylu, co jej debiut, i przez wielu fanów uważana jest obok niego za najlepsze dzieło Benningtona i spółki.

Z okazji 14. urodzin wydania „Meteory” przygotowaliśmy dla Was garść ciekawostek związanych z tym albumem. Zapraszamy na podróż w czasie do 2003 roku, kiedy Linkini atakowali z każdego zakątka!

Płyta ta zakończyła pierwszy rozdział w karierze Chestera Benningtona i spółki. Na kolejną przyszło nam czekać aż cztery lata, a gdy wreszcie nadeszła, był to już zupełnie inny zespół od tego, za którym szaleliśmy przy pierwszych dwóch krążkach. Dziś, za sprawą „One More Light”, zdaje się nadchodzić jeszcze większa zmiana...

A Wy jak wspominacie drugi krążek Linkin Park?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.