12-latek nie poszedł na lekcje, bo chciał iść na koncert Toola. Bezcenna reakcja nauczyciela

06.09.2019 11:35
Tool |undefined Fot. . Romana Makówka/Antyradio.pl

12-latek jest prawdziwym fanem Toola. Fascynację zespołem zrozumiał również nauczyciel, który bez wahania usprawiedliwił nieobecność ucznia.

Tool powrócił na scenę po 13 latach nieobecności. Tyle lat musieli czekać fani kapeli na nowe wydawnictwo, które w końcu ukazało się 30 sierpnia 2019 roku. Gitarzysta, Adam Jones, wyjaśnił, że ich nieobecność była spowodowana trudnościami ze spotkaniem się w jednym miejscu. Członkowie zespołu czekali na dobry moment, kiedy będą mogli się zobaczyć i rozpocząć muzyczną przygodę od nowa. Wcześniejsze płyty zespołu były wydawane mniej więcej co 4 lata.

12-latek nie poszedł na lekcje, bo chciał iść na koncert Toola

O takim fanie marzy każdy zespół. 12-latek  z Luizjany nie poszedł do szkoły. Powód? Chciał zobaczyć koncert Toola na żywo. Ojciec chłopaka postanowił zatem wysłać maila do nauczyciela i wyjaśnić powód nieobecności syna. Nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi od nauczyciela. Pedagog odpisał: 

Skoro tak, to TOOL jest DOBRYM powodem, żeby je opuścić [lekcje przyp. red.]. Moja jedyna odpowiedź jest taka, zabierzcie mnie ze sobą, LOL!

Zazdroszczę, że będziecie mieć taką okazję i oczywiście nie wyciągnę żadnych konsekwencji z powodu nieobecności. Jak się ma? Podobał wam się ich nowy album?

[...]

Tool, koncert Fot. zdjęcie ze strony consequenceofsound.net
Przeczytaj także

Chyba każdy z nas chciałby mieć tak wyrozumiałego nauczyciela w szkole. W październiku 2019 roku Tool rozpocznie długo wyczekiwaną trasę koncertową po USA. Zespół będzie promować najnowszy album "Fear Inoculum". Kapela zagra 26 koncertów w towarzystwie Killing Joke.

Zobacz także: Tool pobił rekord swoim nowym singlem, a płyta "Aenima" wróciła na listę Top 10 Billboardu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.