20 kultowych kocich okładek [GALERIA]

Magda Słomka
14.01.2015 16:55
20 kultowych kocich okładek [GALERIA] Fot. thekittencovers.tumblr.com + Miszcz Pejnta vol. 666

Przykro nam metalowcy, świat zdominowały kotki. I to nie te do jedzenia... Obejrzyjcie legendarne rockowe okładki w kociej wersji!

Siedzisz w domu/pracy, nudzisz się... Myślisz sobie: „A co! Przerobię legendarne rockowe okładki na takie fajne, z kotkami!”. No może nie ty, ale ktoś inny właśnie tak zrobił... Najwyraźniej po prostu można. Obejrzyjcie galerię, w której zobaczycie jak wyglądałby Nick Cave, gdyby był kotem, a w wodzie na nirvanowego dolara nie polowałby niemowlak, tylko mały futrzak...

Kotki, kotki, kotki... To nie nasza wina, że świat raczej nie lubi ich zjadać (w przeciwieństwie do metalowców oczywiście), a wszyscy tylko piszczą na ich widok. To się po prostu musiało zdarzyć...

Autorem tych dziwacznych ilustracji jest pochodząca z Nowego Jorku, Alfra Martini, posługująca się pseudonimem aymvisuals. Co ta dziewczyna ma w głowie?

W sumie, to wielki szacun dla niej, bo nie zrobiła po prostu „kopiuj – wklej”, tylko naprawdę się postarała... Jak powstały jej prace?

Ja po prostu zaczęłam wyobrażać sobie Davida Bowiego jako kotka... Musiałam zobaczyć Davida Bowiego jako kotka! Czy mam zdolności jeśli chodzi o Photoshop? Porzuciłam swoje obowiązki zawodowe, wylazłam z łóżka i po prostu odpaliłam komputer. Reszta to tylko sprawy techniczne.

Myślicie, że te krążki sprzedałyby się lepiej, gdyby wydano je w „kociej wersji”? ;)

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.