2Cellos nagrali cover Bon Jovi "Livin' On a Prayer" z okazji 10-lecia istnienia duetu [WIDEO]

02.04.2021 13:38
2Cellos Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

2Cellos w coverze Bon Jovi "Livin' On a Prayer". Nagranie powstało z okazji 10-lecia duetu wiolonczelistów.

Pamiętacie jeszcze zwariowany, duet wiolonczelistów, który wykonuje covery znanych kawałków ze świata rocka, metalu i filmu? 2Cellos jest już 10 lat na scenie i z tej okazji duet wiolonczelistów zaprezentował jeden z największych przebojów zespołu Bon Jovi "Livin' On a Prayer" w nowej wersji instrumentalnej.

Polecamy

2Cellos nagrali cover Bon Jovi "Livin' On a Prayer" z okazji 10-lecia istnienia duetu [WIDEO]

2Cellos to duet chorwackich wiolonczelistów prezentujący swój unikalny styl muzyczny łączący w sobie najlepsze cechy muzyki klasycznej, filmowej, pop i rocka. Niezależnie od tego czy grają Bacha, Vivaldiego czy szaleją na scenie prezentując utwory rockowe, Luka i Stjepan nie znają granic podczas swoich wykonań koncertowych. Posłuchajcie, jak wypadli w coverze Bon Jovi:

Muzycy 2Cellos tak skomentowali ten cover:

Utwór ma mistyczne intro, które doskonale brzmi na wiolonczeli. Reszta stanowiła wyzwanie, ale na pewno podczas naszych koncertów na żywo ludzie będą śpiewać.

Polecamy

Podczas swojego ostatniego tourne amerykańskiego, zawierającego 28 koncertów, zespół zgromadził 150.000 widzów. Koncertują z powodzeniem na całym świecie występując w takich miejscach jak: Radio City Music Hall w Newym Yorku, Royal Albert Hall w Londynie oraz Sydney Opera House w Australii. Wstępowali z Stevenem Tylerem, Andrea Bocellim, Red Hot Chili Peppers, Queens of the Stone Age, Georgem Michaelem a także dwukrotnie wyruszyli w trasę koncertową z Eltonem Johnem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.