30 Seconds to Mars nagrywa 5. studyjny album?

Aleksandra Degórska
04.11.2015 11:50
30 Seconds to Mars nagrywa 5. studyjny album? Fot. TMNY / Splash News/EAST NEWS

Fani kapeli czekają na następcę płyty „Love, Lust, Faith and Dreams

”. Czy wkrótce zespół zaprezentuje nowy materiał?

Ostatnio Jared Leto pojawia się w mediach głównie w kontekście filmu „Suicide Squad” i kontrowersyjnej roli Jokera, która była silnym przeżyciem dla samego muzyka. Artysta pomimo napiętego grafiku daje radę jednak połączyć aktorstwo z aktywnością w 30 Seconds to Mars.

Wokalista udostępnił na Instagramie swoje zdjęcie za mikrofonem. #MarsIsComing daje do zrozumienia, że kapela wraca do studia, by nagrać nowy krążek:

Kolejnym dowodem na to, że coś zaczyna się dziać w obozie kapeli jest koncertowe zdjęcie, które pojawiło się na oficjalnym profilu 30 Seconds to Mars na Facebooku. Użyty hasztag oraz sam opis fotografii „Pewnego dnia może znowu się spotkamy” potwierdza, że zespół wraca do tworzenia nowej muzyki: 

Jak na razie nie znane są żadne szczegóły dotyczące możliwej daty ukazania się krążka, czy też samej nazwy albumu. Jedyne czego możemy być pewni, jeśli chodzi o najbliższe plany zespołu, to kolejny Camp Mars zaplanowany na 12-14 sierpnia 2016 roku. W czasie tych kilku dni na uczestników czekają przeróżne aktywności fizyczne i oczywiście koncerty.

Ostatni album zespołu zatytułowany „Love, Lust, Faith and Dreams”, który powstał w maju 2013 roku, został wydany nakładem wytwórni Virgin Records/EMI, z którą kapela zerwała kontrakt półtorej roku temu. Konflikt zespołu z firmą został przedstawiony w dokumencie wyreżyserowanym przez samego wokalistę:

Czas pokaże, jak tym razem będą wyglądać biznesowe układy kapeli. Polska publiczność ostatni raz miała możliwość zobaczyć 30 Seconds to Mars w Gdańsku 4 maja 2015 roku, gdzie zagrał koncert dla 12 tysięcy fanów.

Czekacie na nowy krążek 30 Seconds to Mars?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.