50 zdjęć rockowych i metalowych gwiazd z młodości

Magda Słomka
22.05.2015 14:14
50 zdjęć rockowych i metalowych gwiazd z młodości Fot. tralamatt.tumblr.com

Jak Mike Patton, Corey Taylor, Marilyn Manson, Slash, Kurt Cobain i wielu innych muzyków wyglądało w młodości? Zobaczcie galerię zdjęć!

Patrzysz w lustro i mówisz sobie: „To nie jest twarz zwycięzcy/gwiazdy kina/sportowca roku”? Nie przejmuj się, nie wszystko jest jeszcze przesądzone. Czasami zmiany na lepsze następują tak nagle, że nim się zorientujesz, zapomnisz już o swojej pryszczatej, posępnej twarzy.

Jest też jeszcze jeden argument – przecież wygląd ponoć wcale się nie liczy... Co to więc za różnica, jak prezentuje się Twoje lico.

Drodzy wielbiciele metalu i rocka, dowodem na to, że nie wszystko stracone, jest nasza galeria. Stworzyliśmy ją specjalnie dla Was, by pokrzepić Wasze serca pogrążone w depresji spowodowanej rozmyślaniem o przyszłości... Zobaczcie, jak wyglądali Wasi idole, kiedy byli młodzi i uwierzcie, że Wy też jeszcze możecie zostać gwiazdami estrady!

Kogo byście w ogóle nie poznali?

Magda Słomka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.