53-letni wokalista zachwycił coverem Rage Against The Machine w talent show

24.09.2019 15:46
Cover RATM w talent show|undefined Fot. materiały prasowe

Jurorzy myśleli, że mają do czynienia z młodym wokalistą i mocno się zdziwili, gdy prawda okazała się zupełnie inna. Posłuchajcie coveru "Killing in the name".

W popularnym programie The Voice jurorzy oceniają wokalistów, których kompletnie nie widzą. Liczy się jedynie głos i każdy z uczestników musi przekonać do siebie jurorów swoim wokalem. Jeżeli któremuś z nich podoba się występ, odwracają się, żeby zobaczyć, jak wygląda uczestnik.

53-letni wokalista zachwycił coverem Rage Against The Machine w talent show

W niemieckim The Voice jeden z uczestników wybrał dosyć nietypowy repertuar, jak na tego typu talent show. 53-letni Christian "Keule" Haas wykonał największy hit Rage Against The Machine "Killing in the name". Przy tym słynnym riffie nikt nie może przejść obojętnie i również jurorzy od pierwszych taktów zaczęli machać głowami. Czy wokalista poradził sobie z kawałkiem Rage Against The Machine?

Przeczytaj także

Jurorzy sądzili, że za tym wokalem kryje się młody chłopak i mocno się zdziwili, gdy zobaczyli dojrzałego wokalistę. Sędziowie docenili jego silny głos i to, że wkłada w śpiew całe swoje serce. Mężczyzna przeszedł do kolejnego etapu konkursu.

Zobacz także: Niepełnosprawny wokalista został zwycięzcą talent show. Jego finałowy występ wzruszył wszystkich do łez [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.