6-latka gra Slipknota na różowej perkusji

Aleksandra Degórska
23.05.2016 15:59
6-latka gra Slipknota na różowej perkusji Fot. kadr z wideo

W tej małej siedzi prawdziwy szatan. Zobaczcie, jak dziewczynka wykonała numer „Psychosocial” na swoim obrzydliwie słodkim sprzęcie muzyczny.

Ach te małe bachorki - drą się całymi dniami, roznoszą dom, malują po ścianach. Dlaczego twoja pociecha nie może grzecznie bawić się z innymi dziećmi na podwórku. Zamiast tego robi niezły hałas grając na perkusji. Dobrze, że przynajmniej szkrab wybrał przyzwoity podkład muzyczny, może jeszcze będą z niego ludzie.

Pewna 6-latka zamiast bawić się lalkami Barbie woli różową perkusję z bajki Disneya „Kraina Lodu”. Niech jednak nie zwiedzie Was jej niewinna buźka - w momencie, gdy zasiada za bębnami zmienia się w dzikie stworzenie, które daje czadu przy akompaniamencie numeru Slipknota „Psychosocial”.

Jak ona dosięga nogami stopy perkusji - tego nie wiadomo. Kiedy miała czas nauczyć się tak grać na bębnach - to jest jeszcze większą zagadką:

Mała robi groźne miny i z niewinnym uśmiechem wali pałkami w bębny. Corey Taylor się wydziera, gitary zacinają, a pociecha świetnie się sprawdza jako perkusistka i powala solówką w środku utworu. Jak niepozorny różowy sprzęt muzyczny wytrzymuje takie dziecięce zabawy - jakimś cudem perkusja jest jeszcze w jednym kawałku. Kolejny etap to już tylko walenie w metalowe kosze.

Patrząc na takie nagrania można się trochę załamać. Skoro już 6-letnie dzieci dają czadu na garach, a Ty siedzisz przed telewizorem, popijasz piwo i za bardzo nie wiesz, jak opanować gryf gitary czy bębny, to rzeczywiście jest słabo.

Kiedy te bachory nauczyły się tak grać? Co rusz pojawiają się kolejne rockowe i metalowe zespoły, które składają się z utalentowanych dzieciaków. Repertuar takich kapel, jak The White Stripes, Dream Theater czy Rammstein nie robi na nich żadnego wrażenia. Aż strach pomyśleć, co z nich wyrośnie!

Jak oceniacie 6-latkę w repertuarze Slipknota?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.