99 utworów Metalliki w 10 minut

Magda Słomka
29.04.2015 10:49
99 utworów Metalliki w 10 minut Fot. kadr z wideo

Załóż perukę, weź gitarę w dłoń, zagraj 99 fragmentów kawałków Metalliki i zostań gwiazdą Internetu. Ten człowiek tak zrobił. Jak to wygląda?

Paschalis Theotokis postanowił odświeżyć pamięć wielbicielom zespołu Metallica upychając największe przeboje kapeli w jeden klip. Nie śmiejcie się, sprawa jest poważna... Autor na samym początku wideo zastanawia się, która gitara będzie odpowiednia do tak niezwykłej prezentacji: Epiphone, Gibson czy... gitara z popularnej gry „Guitar Hero”. Którą wybrał? Dowiecie się w klipie!

Co sam autor powiedział o swoim zestawieniu?

Metallica zawsze była jednym z moich ulubionych zespołów, a James Hetfield inspirował mnie jako wokalista i gitarzysta. Pomyślałem, że fajnie byłoby poeksperymentować z jego postacią, zagłębić się w ponad 30 lat kariery muzyka i postarać się zbliżyć do jego scenicznego wizerunku najbliżej jak to możliwe. Mieliśmy spory ubaw podczas kręcenia tego klipu.

Jak zwykle złośliwa część fanów ciężkiej muzyki nie zawiodła... Pod filmikiem w serwisie YouTube ukazał się kolejny urzekający komentarz dotyczący Larsa Ulricha.

larsss
Sprawdźmy, czy potrafisz zatrudnić prawników tak szybko, jak potrafisz grać nasze kawałki – Lars Ulrich, prawdopodobnie.

Brakuje Wam tam jakiegoś utworu w tym zestawieniu?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.