A gdyby Andrzej Duda śpiewał w Imagine Dragons?

Aleksandra Degórska
22.05.2017 17:04
A gdyby Andrzej Duda śpiewał w Imagine Dragons? Fot. kadr z wideo

Ktoś wpadł na ciekawy pomysł, żeby przy podkładzie utworu „Believer” podłożyć przemówienie prezydenta. Zobaczcie, jak prezentuje się to nagranie.

Imagine Dragons wyda 3. studyjny krążek już wkrótce, bowiem płytę znajdziemy na sklepowych półkach 16 czerwca 2017 roku i będzie ona nosić tytuł „Thunder”. Będzie to kolejna płyta Amerykanów po albumach „Smoke + Mirrors” z 2015 i „Night Visions” z 2012.

Pierwszym singlem promującym album stał się kawałek „Believer”, do którego powstał ciekawy klip z Dolphem Lundgrenem. Siłą rzeczy numer doczekał się wielu coverów, ale ten remix to naprawdę coś! Dlaczego? Pod kawałek podłożono bowiem przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy z listopada 2016 w związku z rocznicą Powstania Warszawskiego i tym samym powstał zupełnie nowy kawałek. 

Teraz zobaczcie, jak Imagine Dragons brzmiałby, gdyby Dana Reynoldsa zastąpił nasz prezydent.

Prawda, że robi wrażenie? Imagine Dragons już niebawem zagra na Orange Warsaw Festival 2017, który odbędzie się 2 i 3 czerwca 2017 w Warszawie, może więc zespół pomyśli o zaproszeniu na scenę jakiegoś ciekawego gościa?

Posłuchajcie również jednego z ostatnich kawałków kapeli:

W międzyczasie Imagine Dragons stworzył również numer„Levitate” na potrzeby filmu „Pasażerowie”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.