Ace Frehley o powrocie do KISS: Chodzi tylko o pieniądze

Joanna Chojnacka
07.11.2018 11:56
KISS|undefined Fot. Jack Shea/Starshots/Broadimage/EAST NEWS

Oryginalny gitarzysta KISS Ace Frehley zdradził w wywiadzie, co myśli o powrocie do zespołu na pożegnalną trasę „End Of The Road”.

KISS po 45 latach kariery postanowił zakończyć działalność i ogłosił daty pożegnalnej trasy koncertowej. Wśród fanów zespołu pojawiły się spekulacje czy to nie idealny moment, żeby reaktywować oryginalny skład kapeli.

Ace Frehley wróci do KISS?

Gitarzysta pierwszego składu KISS Ace Frehley udzielił wywiadu dla Loudwire, w którym opowiedział, jakie są szansę na jego powrót do grupy. Okazuje się, że wszystko zależy od decyzji reszty zespołu i jak to bywa w show-biznesie – od pieniędzy.

Oni badają grunt. Mam wrażenie, że czekają na to, aż przyjdą promotorzy i powiedzą „Zapłacę tyle i tyle jeśli zagracie z Peterem [Crissem], a tyle jeśli będzie też Ace”. Z tymi facetami wszystko rozbija się o pieniądze i oni na pewno to potwierdzą, w szczególności Gene [Simmons]. Jeśli będzie im się to opłacało, dostaniemy telefon z propozycją.

Frehley stwierdził też, że nie wyobraża sobie pożegnalnej trasy w składzie, w którym KISS gra od 15 lat. Podkreślił, iż wielu fanów zadeklarowało, że jeśli oryginalny gitarzysta nie wróci to, nie pójdą na koncert.

Ace twierdzi, że zasługuje na kolejną szansę. Deklaruje, że wiele zmienił w swoim życiu po odejściu z KISS i teraz jest osobą, którą reszta chłopaków zawsze chciała mieć w kapeli:

Wiecznie zawodziłem, spóźniałem się, opuszczałem próby i nagrania. Teraz jestem człowiekiem, którym zawsze chcieli, żebym był.

KISS w Polsce w 2019 roku

Z Frehley’em czy bez, KISS zapowiedział już pożegnalną trasę koncertową „End of the Road”. Wielkie tournee obejmuje także Polskę. Grupa zagra w naszym kraju po raz pierwszy w historii 18 czerwca 2019 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Bilety na koncert trafią do ogólnej sprzedaży już 9 listopada 2018 roku.

>> TUTAJ KUPISZ BILET NA KONCERT KISS W POLSCE <<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.