Czy wiesz, że... Adam Lambert zagrał epizodyczną rolę w filmie "Bohemian Rhapsody"?

Aleksandra Degórska
11.01.2019 21:50
Adam Lambert|undefined Fot. Aleksandra Degórska / Antyradio.pl

Wokalista podzielił się zdjęciem z planu filmowego i tym samym potwierdził plotki, że rzeczywiście wystąpił w filmie "Bohemian Rhapsody".

Na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" w Nowym Jorku Adam Lambert wspomniał, że pojawił się w obrazie, a jego rola była "bardzo tajemnicza". Rzeczywiście wokalista był tak ucharakteryzowany, że mało kto zauważył Lamberta w filmie. Muzyk postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości dopiero kilka miesięcy po premierze.

Jaką rolę zagrał Adam Lambert w filmie "Bohemian Rhapsody"?

Obraz "Bohemian Rhapsody" stał się wielkim kinowym hitem. Co ciekawe, pomimo kiepskich recenzji, film o Queen zdobył dwie statuetki Złotych Globów 2019. Już niedługo "Bohemian Rhapsody" będzie dostępny na DVD i Adam Lambert postanowił podzielić się zdjęciem z planu filmowego, zachęcając jednocześnie do pobrania cyfrowej wersji filmu.

Okazuje się, że wokalista wcielił się w rolę geja, z którym Freddie Mercury (Rami Malek) mija się po zagraniu jednego z koncertów w USA. Rola Lamberta jest niewielka, ale jest to ważny moment pokazujący, jak Freddie zaczyna zwracać uwagę na mężczyzn, chociaż zaręczył się z Mary Austin (Lucy Boynton).

Trzeba przyznać, że ciężko poznać Lamberta w brodzie i w długich włosach.

Easter Egg ze „Świata Wayne’a” w „Bohemian Rhapsody” 

Epizodyczna rola Adama Lamberta, który od 2011 roku współpracuje z Queen, nie jest jedynym zaskoczeniem w "Bohemian Rhapsody". Twórcy postanowili zaangażować również aktora komediowego - Mike'a Myersa. Zagrał on w filmie "Świat Wayne'a",  w którym bohaterowie słuchają "Bohemian Rhapsody" w samochodzie machając głowami. 

W filmie „Bohemian Rhapsody” Mike Myers wciela się w fikcyjną postać Raya Fostera z EMI, który twierdzi, że nikt nie będzie łupać głową do singla "Bohemian Rhapsody". 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.