Agata Kulesza i Marcin Dorociński w teledysku Hey

Aleksandra Degórska
07.10.2016 09:41
Agata Kulesza i Marcin Dorociński w teledysku Hey Fot. kadr z wideo

Dariusz Rzontkowski stworzył klip do utworu „2015”, w którym pojawili się czołowi polscy aktorzy. Zobaczcie, jaką przedstawili historię.

11. studyjny album Hey ujrzał światło dzienne 22 kwietnia 2016 roku. Na następcę płyty „Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan”, który nosi tytuł „Błysk”, fani musieli czekać 4 lata.

Pierwsze dźwięki z tego krążka poznaliśmy jeszcze w marcu 2016 roku. Na singiel wybrano utwór „Prędko, prędzej”, do którego stworzono również klip w reżyserii Dawida Krępskiego. W teledysku pojawia się panel kontrolny oraz różne ujęcia włącznie z kadrami grupy. Następnie zaprezentowano utwór „Historie”.

Teraz natomiast możemy obejrzeć najnowszy teledysk, który powstał do numeru „2015”. Za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Dariusz Rzontkowski. Główną rolę zagrała Agata Kulesza znana m.in. z filmów „Róża”, „Ida” czy „Niewinne”.

Kobieta jest sama w mieszkaniu i włącza wszystkie urządzenia. Sytuacja jednak się zmienia, gdy pojawia się kolejny bohater tej opowieści, w którego wcielił się Marcin Dorociński. Aktor ma na swoim koncie role w filmach „Róża”, „PitBull” czy „Na granicy”.

Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy teledysk Hey:

31 marca 2016 roku kapela rozpoczęła minitrasę zatytułowaną „przedBŁYSK”. Tournée trwało do 13 kwietnia 2016 w Warszawie. Niestety w lipcu 2016 doszło do nieprzyjemnego wypadku. Na planie teledysku Katarzyna Nosowska zerwała ścięgno Achillesa i musiała przejść operację. Z tego też powodu wokalistka odwołała najbliższe koncerty.

Całe szczęście Nosowska szybko wróciła do formy. Jeśli zatem chcecie sprawdzić, jak nowy materiał prezentuje się na żywo, to warto wybrać się na najbliższe występy zespołu w ramach trasy koncertowej.

Zobaczcie, gdzie zagra kapela:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Jak oceniacie teledysk Hey do utworu „2015”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.