Aktorka kabaretowa udawała Agnieszkę Chylińską. Internauci są podzieleni: "Kiepska parodia" [WIDEO]

05.09.2022 13:19
Agnieszka Chylińska Fot. Piotr Matusewicz/East News

Posłuchajcie, jak uczestniczka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wykonała utwór "Drzwi" z repertuaru O.N.A.

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powrócił i już zrobiło się głośno o tym show. Przypominamy, że w programie polscy celebryci muszą udawać znane gwiazdy show biznesu - nie tylko wokalnie, ale również pod względem maniery scenicznej. W najnowszym 17. sezonie programu występują : Kasia Wilk, Michał Milowicz, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Robert Szpręgiel, Janusz Radek, Katarzyna Polewany i Ewa Błachnio, która w pierwszym odcinku wcieliła się w Agnieszkę Chylińską. Występ aktorki kabaretowej wywołał bardzo skrajne opinie - jedni są zachwyceni jej przemianą, inni twierdzą, że zwiędły im uszy. Zobaczcie, jak aktorka zaśpiewała utwór " Drzwi".

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17: Aktorka kabaretowa udawała Agnieszkę Chylińską [WIDEO]

Ewa Błachnio to aktorka kabaretowa, która w latach 2000-2014 udzielała się w kabarecie Limo. W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestniczka udawała Agnieszkę Chylińską i wykonała utwór "Drzwi" z repertuaru O.N.A. Aktorka dostała naprawdę trudne zadanie, bo wokal Chylińskiej jest bardzo charakterystyczny i trudny do podrobienia. Ewa Błachnio jednak mocno się starała, by jak najlepiej upodobnić się do Chylińskiej - zobaczcie, jak poradziła sobie z tym zadaniem:

Pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy internautów, którzy są mocno podzieleni. Jedni krytykują występ pisząc:

Lubię Ewę ale niestety nie było dobrze. Bardzo słabo

Kiepska parodia

Masakra. Lepiej żeby została w kabarecie, tam jest świetna ale to....szkoda słów.

Polecamy

Pojawiły się również pozytywne opinie, że aktorka dała sobie rade z trudnym zadaniem:

Wszyscy hejtują a Pani Ewa zaśpiewała dokładnie tak jak Chylińska

Widać że Ewa dała czadu na tym występie!! Brawo!!!

Age ciężko podrobić głosowo a Ewa ma dość specyficzny. Jednak jeśli chodzi o oddanie osobowości, ozdobników, modulacji głosu uważam,że wykonała to świetnie. To nie jest ani profanacja,ani karykatura. Występ czasem wychodzi a czasem nie. Nie każdy może być Chylinska:)

Miejmy nadzieję, że w kolejnych odcinkach będzie więcej rockowych artystów do podrobienia. W poprzednich edycjach celebryci wykonywali piosenki m.in. Guns N' Roses, Dżemu czy Queen. Liczymy na to, że również w najnowszym sezonie nie zabraknie rockowych akcentów.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.