Amy Lee zaśpiewała utwór Portishead

Magda Słomka
28.10.2015 14:23
Amy Lee zaśpiewała utwór Portishead Fot. ons.pl

Wokalistka Evanescence postanowiła stworzyć cover kawałka „It’s A Fire”. Posłuchajcie, jak brzmi Amy Lee w triphopowej wersji!

Piosenkarka zaprezentowała swoją wersję utworu pochodzącego z debiutanckiej płyty Portishead. „Dummy” została wydana w 1994 roku. Amy poinformowała fanów o swoim coverze za pośrednictwem Facebooka. Dlaczego artystka postanowiła wykonać właśnie ten numer?

Ten utwór (jak i cały album „Dummy”) był dla mnie wielką inspiracją w czasach młodości. Słuchając tego kawałka po raz pierwszy od dłuższego czasu, zakochałam się w nim na nowo. Ten potężny tekst pomógł mi wiele razy. Mam zaszczyt złożyć ten mały hołd grupie, którą kocham od bardzo dawna.

Posłuchajcie utworu „It’s A Fire” w wykonaniu Amy Lee!

Co słychać u artystki? Amy Lee wzięła udział w produkcji ścieżki dźwiękowej do obrazu „Indigo Grey: The Passage”. Premiera dzieła odbyła się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Los Angeles. W internecie obraz można oglądać od 13 września 2015 roku.

Evanescence wraca zaś po trzech latach przerwy z nową gitarzystką – Jen Majurą.

Podoba Wam się utwór Portishead w takiej wersji?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.