Andy Fletcher nie żyje. Depeche Mode podał oficjalną przyczynę śmierci muzyka

28.06.2022 10:53
Andy Fletcher z Depeche Mode Fot. 0000554/Reporter/East News

Przeczytajcie cały wpis zespołu Depeche Mode, który zdradził wyniki badań lekarzy sądowych.

Śmierć Andy'ego Fletchera z Depeche Mode poruszyła cały muzyczny świat. Muzyk odszedł 26 maja 2022 w wieku 60 lat i na początku nie wyjaśniono, co dokładnie się wydarzyło. W oświadczeniu zespołu jedynie wyczytaliśmy, że Fletcher zmarł z przyczyn naturalnych. W końcu, prawie miesiąc później, Depeche Mode podał oficjalną przyczynę śmierci.

Polecamy

Andy Fletcher nie żyje. Depeche Mode podał oficjalną przyczynę śmierci muzyka

Zespół Depeche Mode podzielił się zdjęciem Andy'ego Fletchera i podziękował fanom za wsparcie. Jak podaje portal radiozet.pl, kapela podzieliła się wynikami badań lekarzy sądowych, za zgodą rodziny:

Andy miał rozwarstwienie aorty 26 maja, gdy przebywał w domu. Odszedł zdecydowanie za wcześnie, ale przyczyna śmierci była naturalna i obyło się bez długiego cierpienia.

We wpisie Depeche Mode napisał również:

Chcielibyśmy poświęcić moment na to, aby docenić ogrom miłości, który okazaliście Andy'emu przez ostatnie tygodnie. To niesamowite móc widzieć wszystkie wasze zdjęcia, czytać wpisy i widzieć, jak wiele znaczył dla was Andy. Jak się pewnie domyślacie, to były dziwne, smutne i dezorientujące tygodnie dla nas wszystkich. Ale widzieliśmy i czuliśmy waszą miłość i wsparcie, wiemy, że rodzina Andy'ego też to czuła.

Polecamy

Przeczytajcie cały wpis Depeche Mode:

Andy Fletcher został pochowany 20 czerwca 2022 w Londynie i na pogrzebie pojawiły się jedynie najbliższe osoby. Po pogrzebie odbyło się spotkanie dla rodziny oraz przyjaciół utrzymane w irlandzkim stylu. Prawdopodobnie na uroczystości byli obecni członkowie Depeche Mode, ale przedstawiciel zespołu tego nie potwierdził.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.