Arek Jakubik: Dr Misio jest idealny na jesienną deprechę [VIDEO]

Urszula Drabińska
23.10.2014 12:57
Arek Jakubik: Dr Misio jest idealny na jesienną deprechę [VIDEO] Fot. antyradio.pl (zdjęcie robione tosterem)

Posłuchajcie, co Arek Jakubik mówił w „Kasprologii” o płycie „Pogo” i nadchodzących koncertach. Zdradził też, dlaczego... schudł 15 kg w 3 miesiące.

Płyta „Pogo” zespołu Dr Misio miała premierę 21 października 2014 roku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przesłuchać jej całej, Arek Jakubik zdradzi Wam, czego się spodziewać.

To nie jest muzyka do tańca, to nie jest muzyka do różańca. To jest idealna muzyka na jesienną deprechę.

To przez stres związany z tą płytą tak ostatnio schudł?

Czuję na sobie – jakkolwiek to banalnie zabrzmi – jakiś ciężar odpowiedzialności. Za pierwszą płytą, za tym przekazem poszli ludzie. (...) Druga płyta ma być dowodem na to, że to nie był przypadek przy pracy, że to nie tylko jakiś aktor postanowił zostać rockandrollowcem.

Sprawdzić to będziemy mogli nie tylko na nowym krążku, lecz także na zbliżających się koncertach. Dlaczego warto wybrać się na jeden z nich?

Każdy koncert gram, jakby to był nasz ostatni koncert w życiu. Mogę stracić głos – trudno, będę szeptał następnego dnia. Każdy koncert kończę z mroczkami przed oczami, zamieniam się w worek śmieci, który można znieść ze sceny.

Jak się okazuje, spadek wagi nie jest również związany z tym wysiłkiem fizycznym. Czy to dlatego, że z muzyki trudno wyżyć w naszym kraju? Nie, Arek Jakubik schudł, bo tak wymagająca była praca nad filmem „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego.

Aktor i muzyk w „Kasprologii” opowiedział też co nieco o współpracy z Olafem Deriglasoffem.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.