Avenged Sevenfold zmieszane z Katy Perry

Marcin Krzysztof Wodynski
13.05.2015 09:09
Avenged Sevenfold zmieszane z Katy Perry Fot. FaceToFace/REPORTER/ East News / J13, CC BY 2.0

Jesteście ciekawi, jak brzmiałaby muzyka Avenged Sevenfold, gdyby zespół zaczął nagle robić pop? Posłuchajcie jak brzmi ich kawałek w starciu z hitem Kary Perry... 

Użytkownik Youtube Isosine stawia obok siebie artystów, którzy wydają się skrajnie do siebie nie pasować. Odpowiada między innymi za mashup Justina Biebera i Slipknot. Zdarzyło mu się też połączyć w jednym utworze twórczość Nine Inch Nails i Taylor Swift. Tym razem sprawdził czy kawałek Avenged Sevenfold „Bat Country” pasuje do hitu Katy Perry „California Girls”. W efekcie powstał numer zatytułowany „Bat Country Girls

Jeżeli liczycie na metalową wersję twórczości popowej artystki, to możecie być zawiedzeni. Autor mieszanki usunął jej partie i podstawił ścieżkę wokalisty M. Shadowsa pod popowy bit Katy Perry. Dodał też do tego gitary, które powodują, że nie jest to typowy numer z dyskoteki. Autor znalazł w swoim kawałku także miejsce na solówkę.

Posłuchajcie jak brzmi to niecodzienne połączenie:

Jeśli uważacie, że mieszanie rockowych i popowych artystów to profanacja, może spodoba Wam się połączenie Metalliki i Megadeth. Sprawdźcie projekt Metaldeth.

Jak myślicie - czy mashup Avenged Sevenfold i Kate Perry nadaje się na rockową imprezę? 

Marcin Krzysztof Wodynski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.